Informacje, Produkty, Porady - Napoje

Wykwintny trunek spożywany od wieków przez brytyjską arystokrację stał się z czasem dostępny dla wszystkich. Herbata, bo o niej mowa, jest jednym z najpopularniejszych napojów na całym świecie. Choć z biegiem lat, w produkcji herbat ekspresowych i liściastych wyspecjalizowały się setki firm, królowa może być tylko jedna – a jest nią herbata marki Loyd. Dlaczego?

Wysoką jakość widać już na poziomie procesów produkcji, podczas których niezmiennie od lat stosuje się tradycyjną recepturę opracowaną w XVIII wieku. Dzięki wykorzystaniu suszu, pochodzącego wyłącznie z renomowanych plantacji, herbata Loyd urzeka swoim smakiem i aromatem, który wabi i uwodzi nawet wybrednych smakoszy.

Co sprawia, że chętnie po nią sięgamy, mimo niezwykle licznej konkurencji na rynku herbaciarskim? Produkty marki Loyd łączy doskonały stosunek jakości do ceny. Walory smakowe to nie wszystko – gdy klienci kupują, kierując się swoimi zmysłami, liczy się pierwsze wrażenie. Atrakcyjne wizualnie szaty graficzne opakowań herbat Loyd przyciągają wzrok konsumentów, a zastosowana kolorystyka nawiązuje do gatunku lub smaku herbaty. A tych jest bez liku!

Ilu konsumentów tyle gustów, dlatego w sklepach spotykamy tak ogromny wachlarz wariantów smakowych herbat. W ofercie firmy Loyd każdy znajdzie coś dla siebie, począwszy od tradycyjnej czarnej ekspresówki, poprzez herbaty zielone aż po zupełnie zwariowane, wieloowocowe.

Jak dowodzą badania konsumenckie, najczęściej sięgamy po klasyczne i sprawdzone rozwiązania. Jednak czy to, co tradycyjne musi być zawsze nudne? Absolutnie nie! Istnieje mnóstwo odmian herbaty, a firma Loyd dobrze o tym wie! Pod szyldem tej marki znajdziesz herbatę czarną, zieloną, czerwoną i białą, a także specjalne gatunki sprowadzane nawet z najdalszych zakątków świata – np. afrykańską Rooibos czy cenioną szczególnie w Ameryce Południowej Yerba Mate.

Nikt z nas nie znosi nudy, dlatego, choć chętnie sięgamy po klasyczne smaki herbat, czasem mamy ochotę na odrobinę szaleństwa i nietypowe połączenia smakowe. Specjalnie na takie momenty, producent herbaty Loyd stworzył m.in. takie smaki, jak grzaniec kozacki na miodzie, śliwka z cynamonem czy grzeszna malina. Czy wiesz, jak smakuje rajski ogród? Przekonasz się o tym, gdy skosztujesz herbaty o tym wdzięcznym tytule!