Informacje, Produkty, Porady - Napoje

Krótkie, ponure dni i ciągły brak słońca - nic dziwnego, że w środku zimy nasza skóra jest blada i wygląda na zmęczoną. Tymczasem zbliża się karnawałowe szaleństwo. W tym czasie wiele z nas marzy o założeniu swojej szałowej kreacji, odsłaniającej więcej ciała. Na szczęście nawet surową zimą możemy przeprowadzić słoneczną kurację upiększającą. I to na dodatek w zdrowy i zupełnie naturalny sposób. Wystarczy pić codziennie buteleczkę Świeżego Soku z Marchwi Victorii Cymes.


Droga do urody nie zawsze jest racjonalna…
Nawet najpiękniejsza wieczorowa suknia straci swój urok, jeżeli same będziemy wyglądać blado. Dlatego wiele kobiet w panice przed karnawałowymi balami decyduje się na częste wizyty w solarium. Druga metoda jest zakup drogich kosmetyków, które w sztuczny sposób zmieniają koloryt skóry. Tymczasem zarówno intensywne opalanie, jak i używanie balsamów brązujących, wpływa bardzo inwazyjnie i przyśpiesza proces starzenia się skóry. Bo przecież prawdziwe piękno nie rodzi się w ciągu 10 minut.
W aptekach i drogeriach można również znaleźć dziesiątki suplementów diety, które mają zadbać o naszą karnację, włosy i paznokcie. I rzeczywiście, cześć z nich może korzystnie oddziaływać na nasz wygląd. Jednak zamiast łykać pełnymi garściami różne tabletki, lepiej tych samych mikro – i makroelementów poszukać w naturalnych produktach.

… bo przecież piękno tkwi w naturze
Już nasze babki wiedziały, co jeść, by dłużej wyglądać młodo, pięknie i atrakcyjnie. Dlatego w jadłospisie każdej dbającej o siebie elegantki nie mogło zabraknąć marchewki, lub jeszcze lepiej – świeżo wyciśniętego z niej soku. Jego sekretem jest beta karoten, który zamieniany w organizmie w witaminę A, nadaje skórze złocistobrązowe zabarwienie. Dodatkowo rentiol, czyli wytworzona w ten sposób witamina A, wspomaga naturalną odporność i elastyczność skóry. Dlatego regularne picie Świeżego Soku z Marchwi Victorii Cymes zapobiega powstawaniu zmarszczek, a w efekcie opóźnia proces starzenia. W ten sposób nie tylko wyglądamy piękniej, ale także działamy prozdrowotnie. Co więcej, marchewkowy eliksir przygotowuje nas do nadejścia cieplejszej pory roku, gdyż beta karoten zmniejsza wrażliwość skóry na promieniowanie UV. Dzięki temu, kiedy już nadejdą pierwsze prawdziwie słoneczne dni, nie będziemy musieli obawiać się oparzeń.

Paryski kosmetyk nie tylko dla skóry…
Zbawienne działanie marchewki doceniają także Francuzki, powszechnie uznawane za najbardziej zadbane i najzgrabniejsze kobiety na świecie. I nic dziwnego, bo przecież pod zmysłowym słowem carotte, czyli dobrze nam znaną marchewką, kryje się bogate źródło witamin z grupy B, PP, witaminy C, oraz wapnia, potasu, miedzi. W efekcie Świeży Sok z Marchwi nie tylko poprawia koloryt i jędrność skóry, ale także kondycję włosów i paznokci. A że uroda idzie zwykle w parze ze zdrowiem, to zawarte w marchewce witaminy i minerały pomagają utrzymać w doskonałej kondycji wzrok, a także wspierają prace wątroby, nerek i tarczycy. Picie Świeżego Soku z Marchwi pomaga również w leczeniu niedokrwistości i chorób układu sercowo-naczyniowego.

… najlepszy na lekką przekąskę
Doceniając naturalne właściwości marchwi, sok Victorii Cymes nie został poddany termicznej obróbce płynu, ani procesowi pasteryzacji. Dlatego jest w nim zawarta cała naturalna esencja tego warzywa. Sok nie zawiera również cukru, dlatego w 100 ml znajduje się zaledwie 27 kalorii. Zatem jeśli zależy Ci, by znów poczuć się lekko po Świętach to Świeży Sok z Marchwi Victorii Cymes z pewnością Ci w tym pomoże. Marchewka reguluje procesy trawienne i skutecznie wpływa na przemianę materii. Wystarczy tak niewiele, by jeszcze tego roku poczuć się zdrowo, atrakcyjnie i lekko. Wystarczy po prostu zaufać naturze.

Produkt: Świeży Sok z Marchwi
Producent: Victoria Cymes
Pojemność: 250 ml
Cena: 2,60-2,80 zł


Źródło: Victoria Cymes.