Informacje, Produkty, Porady - Napoje

Pysio to smaczne i zdrowe soki przecierowe marchewkowe i owocowe bez dodatku cukru, bogate w witaminy, składniki mineralne oraz mikroelementy.

Pysio usuwając cukier i zwiększając ilość owoców w swoich sokach, zaproponował małym konsumentom unikalną ofertę na rynku. Teraz sięgając po Pysia najmłodsi konsumenci i ich rodzice mogą mieć pewność, że zawsze kupują sok, zawierający wyłącznie 100% owoców i warzyw, niedosładzany ani cukrem, ani syropem glukozowo - fruktozowym, bez żadnych sztucznych dodatków.

 

W ofercie soków Pysio zawierających wyłącznie naturalną słodycz z owoców znajdziemy aż 11 smaków: pięć wariantów soków na bazie marchwi oraz sześć kompozycji soków na bazie owoców. Obok wysokiej jakości, soki Pysio to również bardzo korzystna cena w stosunku do konkurencji. Soki Pysio dostępne są w dwóch liniach opakowań szklanych:

  • butelkach o pojemności 300 ml z charakterystycznym kapturkiem; na wewnętrznych stronach etykiet oraz kapturku zamieszczone są specjalnie przygotowane gry i zabawy, które dodatkowo podnoszą atrakcyjność produktu;

  • butelkach o pojemności 985 ml z formułą promocyjną "750 ml + 30% gratis", ich popularna nazwa to: "Pysio Duża Butla".


Każdy PYSIO - bez wyjątku, bez dodatku cukru.
Pysio to nie tylko zdrowe i smaczne soki. To również postać sympatycznego smoka o tym samym imieniu, nierozłącznie związana z marką. Pysio występuje na etykietach, kapturkach, materiałach promocyjnych, jak również jest głównym bohaterem reklam telewizyjnych marki.źródło: agrosnova.pl