Informacje, Produkty, Porady - Napoje

Najświeższy smak i aromat kawy z pierwszego zbioru
Tchibo Exclusive Extra Virgin to najwyższej jakości kawa Arabika pochodząca z pierwszego zbioru. Charakteryzuje się delikatnym, harmonijnym smakiem i najświeższym aromatem. Dostępna jest w limitowanej edycji do wyczerpania asortymentu.Z pierwszego zbioru, prosto z Brazylii


Tchibo Exclusive Extra Virgin kryje w sobie niepowtarzalną świeżość kawy
z tegorocznego zbioru. Skomponowana jest z wysokiej jakości ziaren Arabiki, świeżo zebranych w, słynnym na całym świecie, regionie uprawy kawy Sul de Minas w Brazylii. Charakteryzuje się delikatnym, harmonijnym smakiem.

Zbiór kawy wpływa na jej jakość

Zbiory upraw to jeden z najważniejszych czynników wpływających na jakość kawy. Z kawowca uzyskuje się jeden lub dwa zbiory główne, których pory są różne w zależności od gatunku i miejsca uprawy. W Brazylii zbiory trwają od maja do lipca.

Kawa z pierwszego zbioru pozwala wydobyć z naparu najwyższej jakości walory smakowe. Pierwsze, dojrzałe owoce są starannie zbierane i odpowiednio przechowywane, co gwarantuje wyjątkowy aromat kawy Tchibo Exclusive Extra Virgin. Przetwarzanie zebranych już ziaren ma także kluczowe znaczenie dla uzyskania wspaniałego smaku kawy.


Tylko w limitowanej wersji

 

Kawa z pierwszego zbioru charakteryzuje się indywidualną nutą smakową, jednak dostępna jest tylko w określonym czasie, w limitowanych ilościach. Tchibo Exclusive Extra Virgin sprzedawana będzie aż do wyczerpania asortymentu w dwóch wersjach: mielonej (250 g) w sklepach spożywczych na terenie całej Polski oraz w ziarnach (250 g, 500 g) w sklepach Tchibo na terenie całej Polski.


Tchibo Exclusive Extra Virgin kryje w sobie niepowtarzalną świeżość kawy z tegorocznego zbioru z regionu Sul de Minas w Brazylii. Tchibo Exclusive Extra Virgin wyróżnia:

  • najświeższy smak i aromat,
  • 100 proc. kawy Arabiki,
  • selektywnie zbierane ziarna z pierwszego zbioru.


W sprzedaży w limitowanej edycji jako kawa mielona w sklepach spożywczych na terenie całej Polski oraz kawa w ziarnach w sklepach Tchibo.

Rekomendowana cena produktu:

  • kawa mielona (sklepy spożywcze na terenie całej Polski): 9 zł (250 g),
  • kawa ziarnista (sklepy Tchibo): 12,35 zł (250 g), 23,35 zł (500 g).


Więcej informacji na: www.tchibo.pl, www.60lattchibo.pl