Wiadomości i Informacje - Rynek mleczarski

Śniadaniowa - margaryna do smarowania pieczywa.Od 10 maja Śniadaniowa Bielmaru pojawi się w sklepach w promocyjnych opakowaniach - większa o 50 g. Specjalnie przygotowane z tej okazji opakowania będą wyróżniać się czerwonym nadrukiem: -+ 50 g GRATIS-.

Promocja potrwa do wyczerpania zapasów, a wspierać ją będą działania w radio, prasie oraz informacje przekazywane za pośrednictwem ekranów LED.

Śniadaniowa z Bielmaru to niezastąpione uzupełnienie pełnowartościowego, porannego posiłku. Zawiera 60 proc. tłuszczu, wzbogacona jest ukwaszonym mlekiem, naturalną witaminą E, oraz dodatkiem Wit. A i D3, nie ma w niej żadnych konserwantów. Ma o 25 proc. kalorii mniej niż produkty pełnotłuste, ale  dzięki wykorzystaniu naturalnie ukwaszonego mleka - pachnie jak świeże, wiejskie masło.

Jednym ze składników Śniadaniowej jest olej rzepakowy gwarantujący obecność kwasów NNKT. Poprzez odpowiednią kompozycję olejów roślinnych udało się uzyskać w Śniadaniowej właściwą proporcję kwasów omega-6 do omega-3, która według specjalistów od żywienia powinna mieścić się w przedziale od 4:1 do 10:1.
Śniadaniowa z Bielmaru smakuje osobom, które dbają o linię, kontrolują poziom cholesterolu, wiedzą o korzystnych właściwościach NNKT. Przypadnie też do gustu tym, którzy lubią kojarzący się z bezpieczeństwem i domowym zaciszem zapach świeżego masła i tym, dla których ważne jest łatwe rozsmarowanie tłuszczu na pieczywie.

 

Śniadaniowa -margaryna do smarowania pieczywa. Od 10 maja pojawi się w sklepach w specjalnych opakowaniach promocyjnych, większa o 50 g. Promocja potrwa do wyczerpania zapasów.

Gramatura: 500 g , w czasie promocji 550 g (okrągły kubek) i 250 g (kostka)
Cena sugerowana: 3,02 PLN (kubek) i 1,35 PLN (kostka)

 

Producent: Z.T. "Bielmar" Sp. z o.o., ul. Sempołowskiej 63, 43-300 Bielsko-Biała. Polska Spółka Pracownicza.