Wiadomości i Informacje - Rynek mleczarski

Produkty Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Krasnymstawie

Z myślą o smakoszach kulinarnych Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Krasnymstawie stworzyła ze starannie wyselekcjonowanego mleka o najwyższej jakości Śmietankę UHT 12%, 18% i 30% oraz mleko zagęszczone niesłodzone.

Dzięki systematycznej kontroli laboratoryjnej i zastosowaniu procesu UHT uzyskujemy produkt o wysokim standardzie, który zachowuje świeżość i pełne walory smakowe przez okres czterech miesięcy nie zawierając jednocześnie żadnych środków konserwujących. Śmietanka posiada kremową i jednolitą konsystencję o świeżym, lekko słodkim smaku. Oprócz tradycyjnego zastosowania do kawy świetnie sprawdza się również w kuchni. Śmietanka UHT 12 i 18% jest idealnym dodatkiem do zup, sosów, farszów, ciast, pikantnych past i sałatek warzywnych natomiast Śmietanka UHT 30% świetnie sprawdza się w przygotowywaniu deserów: ciast, lodów, galaretek, słodkich past twarogowych i sałatek owocowych.

Na jesień bieżącego roku przygotowaliśmy niespodziankę dla naszych klientów. Jogurty owocowe Joguś zostały powiększone o 25 g i 50 g, tym sposobem kubeczek 150 g zwiększył się do 175 g a 400 g do 450 g. Ceny produktów pozostały bez zmian. Mamy nadzieję, że ten miły upominek uprzyjemni Państwu jesienne dni.

więcej informacji: www.krasnystaw.eu