Wiadomości i Informacje - Mięso, Wędliny

Pasztety DROP z linii Omega – 3, dzięki zawartości składników, w postaci nienasyconych kwasów tłuszczowych, zyskały wyróżnienie Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii im. Zbigniewa Religi.
Fundacja wyróżnia tylko te produkty i usługi, które stanowią element kontynuacji rozpoczętego przez Profesora dzieła, jakim jest rozwój medycyny w zakresie chorób serca i promowania zdrowego stylu życia.  Dlatego sygnuje tylko najwyższą jakość i docenia technologię wytwarzania oraz recepturę decydującą o prozdrowotnym charakterze produktów.

Dbaj o zdrowie

Nie ma wątpliwości, że zdrowie jest wartością, której nie powinniśmy zaniedbywać. Jednak często doceniamy je zbyt późno - zaczynamy troszczyć się o siebie dopiero wtedy, gdy pojawiają się niedobory składników mineralnych, występują pierwsze oznaki choroby, jak zmęczenie czy ból. Profilaktyka jest więc niezbędna. Dzięki aktywności fizycznej zyskujemy dobre samopoczucie, korzystniejszy wygląd i lepszy stan zdrowia. Natomiast odpowiednia dieta może być przyjemnością, jeśli będziemy dostarczać organizmowi potrzebnych składników zawartych w zdrowych produktach. Nienasycone kwasy tłuszczowe wpływają pozytywnie m. in. na układ krążenia, dlatego powinniśmy wybierać produkty bogate w kwasy Omega-3, jak np. pasztety DROP Omega-3. Dodatkowym walorem jest smak, który sprawia, że zdrowa dieta nie musi oznaczać nudy i monotonii, ale może być przyjemna oraz smaczna.

Wybieraj zdrowiej
Przede wszystkim powinniśmy postawić na rzeczy z najwyższej półki, świeże i zdrowe. Chcąc wybrać najlepsze produkty spożywcze warto sugerować się także wyróżnieniami promotorów zdrowego stylu życia, np. takimi jak to, które Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii im. Zbigniewa Religi przyznała Pasztetom Drop z linii Omega-3. Przemyślany zakup produktów pełnych wartościowych składników, będzie dla nas bardziej satysfakcjonujący i korzystniejszy dla naszego organizmu, a co za tym idzie - będziemy mogli dłużej cieszyć się piękną sylwetką i znakomitym nastrojem.

Postaw na kwasy omega 3
Ludzki organizm nie wytwarza kwasów Omega-3, dlatego lekarze polecają jedzenie produktów, które je zawierają. Suplementy Omega-3 w kapsułkach można kupić w każdej aptece. Niestety, żeby mieć pewność ich jakości, trzeba liczyć się z kosztami dużo wyższymi od tych, jakie ponosimy wnosząc do diety produkty zawierające nienasycone kwasy tłuszczowe, takie jak pasztety z linii Omega-3 firmy DROP. Mając do czynienia z ryzykiem zawałów serca, chorobami nowotworowymi, starzeniem się komórek, należy pamiętać, że można wspierać organizm przy pomocy kwasów Omega-3. Umożliwiają to pasztety sygnowane znakiem Fundacji, które nie dość, że są doskonałym składnikiem codziennej diety, to dodatkowo kwasy Omega-3 w nich zawarte mogą być pomocne w uchronieniu się przed rozmaitymi chorobami i dolegliwościami.

 

Spróbuj różnych smaków
Firma DROP ma w swojej ofercie różne smaki pasztetów z linii Omega-3. W zależności od tego, na co ochotę, możemy wybierać z palety 4 smaków – drobiowego, z pomidorami, z papryką lub z pieczarkami. Produkt z kwasami Omega-3 jest dostępny w wersjach wagowych: 160 g (drobiowy lub z pomidorami) lub 130 g (drobiowy, z pomidorami, z pieczarkami lub z papryką). Zróżnicowane smaki pasztetu, można komponować z dowolnymi dodatkami w zależności od fantazji, np. z żurawiną, ogórkiem, zielonym groszkiem lub pomidorem. Większe opakowanie wystarczy na śniadanie dla 2 osób, natomiast mniejsze można zabrać na drugie śniadanie do pracy.

 

Pasztet z drobiem i papryką DROP Omega-3 130 g cena: 1,79 zł brutto/szt.
Pasztet z drobiem i pieczarkami DROP Omega-3 130 g cena: 1,79 zł brutto/szt.
Pasztet z drobiem i pomidorami DROP Omega-3 130 g cena: 1,79 zł brutto/szt.
Pasztet z drobiem DROP Omega-3 130 g cena: 1,79 zł brutto/szt.
Pasztet z drobiem i pomidorami DROP Omega-3 160 g cena: 2,79 zł brutto/szt.
Pasztet z drobiem DROP Omega-3 160 g cena: 2,79 zł brutto/szt.

 

Producent: DROP S.A.
Aleja Wojska Polskiego 1
63-500 Ostrzeszów
www.drop.pl