Wiadomości i Informacje - Mięso, Wędliny

pasztet warzywny z soczewicąPASZTET WARZYWNY Z SOCZEWICĄ BIO ekologicznej marki Primaeco, to nowa niezwykle delikatna propozycja, która z pewnością ucieszy fanów zdrowego odżywiania oraz miłośników kulinarnych nowinek.

W słoiczku z Warzywnym Pasztetem z Soczewicą BIO znajduje się prawdziwa moc wartości odżywczych, jakie kryją w sobie ziarna soczewicy, soi i innych dodatków. Soczewica zawiera dużo potasu, wapnia i magnezu oraz witamin z gr. B. Podobnie jak urozmaicające pasztet ziarno soi – dodatkowo przebogate w pełnowartościowe białko.

 

Trudno nie wspomnieć o dodatku warzyw, które nie tylko nadają smaczku ale wzbogacają pasztet również o cenne składniki. Zdrowy, ekologiczny dodatek na kanapki, do naleśników lub do faszerowania. Unikalny aromat i delikatny smak Bio pasztetu Primaeco przypadnie do gustu dorosłym i z pewnością posmakuje dzieciom. Wygodne opakowanie w formie zakręcanego, słoiczka 170 g sprawia, że pasztet nie wysycha i zachowuje świeżość. Producent proponuje Bio przysmak w sugerowanej cenie ok. 7,50 zł.

* Zarówno ten, jak również wszystkie inne produkty marki Primaeco wytwarzane są wyłącznie z naturalnych surowców pochodzących z gospodarstw ekologicznych, które dostarczają żywność wyprodukowaną w sposób naturalny, bez użycia nawozów sztucznych i chemicznych środków ochrony roślin. Artykuły Primaeco są produktami ekologicznymi z certyfikatem Bioeksperta z kontrolowanych upraw ekologicznych.  

www.primavika.pl