Wiadomości i Informacje - Mięso, Wędliny

Segment wędlin premium rozwija się bardzo prężnie na polskim rynku. W odpowiedzi na rosnące wymagania konsumentów firma Cedrob wprowadziła do sprzedaży markę Golden Crown. Linię drobiowych wędlin premium już dziś można znaleźć na półkach sieci handlowych – Tesco, Auchan, czy Piotr i Paweł.

Od początku lipca smakosze wędlin drobiowych w całej Polsce mają szansę wypróbować wysokiej jakości produkty marki Golden Crown, która znajduje się w ofercie firmy Cedrob. Produkty takie jak kiełbaski z fileta, żywiecka z kurczaka, kabanosy szlacheckie czy krakowska z fileta wytwarzane są z wysokiej jakości mięsa kurczęcego, a następnie poddawane starannemu procesowi wędzenia i parzenia. Produkty z fileta - parówki, czy polędwice z piersi kurczaka oraz kanadyjska przygotowywane są według tradycyjnych polskich receptur.

Konsumentom dbającym o linię przypadną do gustu szczególnie parówki oraz kiełbaski Golden Crown, których kaloryczność wynosi odpowiednio – 158 kcal oraz 198 kcal w 100 g. Również polędwice z piersi kurczaka oraz kanadyjska dostępne w ofercie Golden Crown mają walory dietetyczne - niską zawartość tłuszczu – jedynie 1,5% w 100 g.

 

Wędliny Golden Crown są aromatyczne i smaczne; wysoka zawartość mięsa drobiowego (ponad 70%) gwarantuje, iż przygotowywane z nimi posiłki są pożywne i zawierają pełnowartościowe białko i witaminy.

 

Estetyczne opakowania produktów marki Golden Crown, utrzymane są w eleganckiej kolorystyce, dodadzą szczególnej klasy posiłkom spożywanym w miłym rodzinnym lub przyjacielskim gronie.

 

Sugerowana cena detaliczna:

Żywiecka z kurczaka – 17,89 zł/kg
Opakowanie – MAP

Krakowska z fileta – 22,18 zł/kg
Opakowanie – BAR

Polędwica z piersi kurczaka – 24,21 zł/kg
Opakowanie – BAR

Polędwica kanadyjska – 24,21 zł/kg
Opakowanie – BAR

Kabanosy szlacheckie - 21,83 zł/kg
Opakowanie – MAP

Kabanosy chorizo - 21,83 zł/kg
Opakowanie – MAP