Wiadomości i Informacje - Mięso, Wędliny

Tarczyński promuje swój sztandarowy produkt. Ogólnopolski sampling w hipermarketach w ramach kampanii „Sekret smaku prawdziwego kabanosa”!

Firma Tarczyński S.A., producent ekskluzywnych wyrobów wędliniarskich, organizuje akcje samplingowe swojego sztandarowego produktu Tarczyński Kabanos Extra. Przez 4 tygodnie w wybranych 30 sklepach wielkopowierzchniowych w największych miastach Polski będzie można poznać prawdziwy smak kabanosa.

 

„Obecne działania samplingowe mają na celu wzmocnienie wizerunkowej kampanii reklamowej Tarczyński Kabanos Extra, która ruszyła w połowie marca, a także przekonanie konsumentów do „prawdziwego smaku kabanosa” - mówi Beata Mroziuk, kierownik marketingu Tarczyński S.A.

 

Akcje samplingowe rozpoczęły się w marcu br. i potrwają do 16 kwietnia. Degustacje odbywają się równolegle w Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Krakowie Wrocławiu i Szczecinie, w największych sklepach sieciowych (Alma, Carrefour, Piotr i Paweł, Real, Selgros, Leclerc, T&J). Promocje zarówno drobiowych jak i wieprzowych kabanosów są przeprowadzane w każdy piątek od 13:00 do 19:00 oraz sobotę od 10:00 do 16:00.
Eleganckie standy oraz dobrze przeszkolone i przygotowane merytorycznie hostessy zachęcają klientów do degustacji i zakupu produktów.  Punkty promocyjne są bardzo dobrze widoczne w halach wielkopowierzchniowych i wyróżniają się atrakcyjnym ubiorem hostess oraz charakterystyczną pomarańczowo-granatową kolorystyką wg logotypu firmy.

 

„Celem wszystkich działań jest chęć pokazania, że kabanos jest ulubioną przekąską Polaków. Chcielibyśmy także, aby Tarczyński był synonimem smaku, wykwintności i jakości. Przed wyborem danego produktu konsumenci wolą go wcześniej spróbować. Dlatego celem akcji jest również możliwość bezpośredniego poznania reakcji i opinii kupujących na konkretne wyroby. Nasi promotorzy już sygnalizują ogromne zainteresowanie degustacją kabanosów, które zyskują coraz większą rzeszę wiernych klientów” – dodaje Beata Mroziuk.

 

więcej informacji o produktach mięsnych >> Tutaj