Technologie - Branża mięsna

maszyny masarskie

Do produkcji najwyższej jakości wyrobów mięsnych, niezbędne są najwyższej jakości maszyny masarskie. Niezawodny sprzęt, który wytrzyma wysokie obciążenia to kluczowy element zakładu zajmującego się przetwórstwem żywności. Poznaj ofertę sklepu ERY Food Machinery i przekonaj się, że doskonałe urządzenia nie muszą być wcale bardzo drogie – zapraszamy.

 

Używane maszyny dla przemysłu mięsnego – doskonały stan i atrakcyjna cena

Posiadamy bardzo duże doświadczenie i od wielu lat dostarczamy na rynek najlepsze urządzenia służące do przetwórstwa wyrobów mięsnych i spożywczych. Doskonale zdajemy sobie sprawę z wymagań, jakie stawiane są przed operatorami i jak wygląda specyfika pracy w takim miejscu. Dlatego do naszej oferty wybieramy tylko urządzenia spełniające najwyższe normy i pozwalające osiągać zadowalające efekty. Decydując się na używane maszyny masarskie, otrzymujesz jakość równą nowym urządzeniom w zdecydowanie bardziej atrakcyjnej cenie.

Nie musisz absolutnie martwić się o ich stan – wszystkie modele serwisujemy na bieżąco, przechowywane są w odpowiednich warunkach, a przed sprzedażą dokonujemy kompleksowego przeglądu.

Masownice próżniowe – najlepsze urządzenia do skutecznego uplastyczniania każdego mięsa

Wybór wysokiej jakości masownicy próżniowej pozwoli otrzymać lepsze jakościowo produkty mięsne – będą delikatniejsze, soczyste oraz kruche a ich struktura nie ucierpi podczas procesu. Produkcja wysokojakościowych wyrobów wędliniarskich staje się z takim sprzętem zdecydowanie prostsza i efektywniejsza. Profesjonalna masownica próżniowa to niezbędny element w każdego zakładu przetwórstwa żywności.

Maszyny próżniowe to niezwykle nowoczesny sprzęt przystosowany do wysokich wymagań stawianych przez branżę spożywczą – zapewniają nieprzerwaną pracę w ciężkich warunkach i wyróżniają się bardzo dużą wydajnością. Różnorodność modeli z tego segmentu, różniących się od siebie mocą oraz gabarytami, pozwala na wybór urządzenia doskonale dopasowanego do wymagań danego zakładu. Dostępne w naszym sklepie masownice próżniowe pochodzą od znanych i cenionych producentów takich jak Nowicki, Lutetia czy Gherri.

Poznaj pełną ofertę sklepu ERY Food Machinery

Odwiedź stronę ERY Food Machinery i sprawdź naszą szeroką ofertę, a przekonasz się, że w asortymencie posiadamy wyłącznie maszyny masarskie używane najwyższej klasy. Starannie dokonujemy selekcji, przeprowadzając kompleksowy serwis, aby sprzęt trafił do Ciebie w doskonałej kondycji. Dzięki temu nawet używane wcześniej urządzenia posłużą Ci na długie lata, nie odstając wydajnością od maszyn prosto od producenta.

Jeżeli potrzebujesz specjalistycznych maszyn masarskich do swojego biznesu związanego z przemysłem spożywczym nie zwlekaj, i skontaktuj się z nami. Oferujemy konsultacje i pomoc w wyborze urządzenia doskonale dopasowanego do Twoich potrzeb. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie, niezależnie czy prowadzisz wielki zakład produkcyjny, czy mały lokal gastronomiczny. Zapraszamy – ERY Food Machinery.