Informacje - Urządzenia przemysłu spożywczego

Urządzenia chłodnicze najwyższej klasy dają gwarancję, że przechowywane w nich produkty przez długi czas zachowają świeżość i będą się nienagannie prezentować. Dystrybutory lodów, lady chłodnicze i o wiele więcej sprawdzonych rozwiązań znajdziesz teraz w jednym miejscu, któremu zaufały już miliony zadowolonych klientów.

 

Zarówno małe sklepy spożywcze, jak i supermarkety czy inne punkty sprzedaży żywności warto zaopatrzyć w urządzenia chłodnicze z górnej półki. Doskonałe warunki przechowywania i ekspozycji produktów wpłyną nie tylko na ograniczenie marnowania żywności, ale i szybko zaczną przynosić zyski wypływające ze zwiększonej sprzedaży.

Bolarus jednym z najstarszych, polskich producentów urządzeń chłodniczych

Bolarus działa na polskim rynku od 1962 roku, a przez wszystkie lata działalności podbił serca milionów zadowolonych klientów. Pozytywne opinie i nienaganne komentarze potwierdzają wiarygodność oraz wysoką jakość usług tej firmy, współpracującej zarówno z detalistami, jak i światowymi markami, które oczekują profesjonalizmu.

W bogatej ofercie każdy klient znajdzie całe, niezbędne wyposażenie sklepów i supermarketów: lady chłodnicze - świetna ekspozycja oraz zapewniona higiena i i bezpieczeństwo przechowywania produktów. Twojej uwadze umknąć nie mogą też konserwatory i dystrybutory lodów np. typu Pozzetti - model Krakus, które są jednymi z najlepszych produktów dostępnych obecnie na rynku.

Lady chłodnicze, dystrybutory lodów i o wiele więcej urządzeń najwyższej klasy

Wchodząc na stronę internetową firmy Bolarus czeka również na Ciebie nowość: szafy do sezonowania mięs i serów dla restauracji i kuchni hotelowych - sezonowane mięso gwarantuje wysoka jakość i niepowtarzalne walory smakowe steków oraz innych dań z wołowiny.

Szafa do sezonowania wołowiny pro seasoning od Bolarus sa

Szafy do sezonowania mięs PRO Seasoning są produktami najwyższe klasy, którym zaufało już wiele restauracji, hoteli oraz innych, profesjonalnych delikatesów z żywnością. Jest to unikatowe połączenie niezawodnego urządzenia chłodniczego oraz specjalistycznej funkcji, dzięki której ekskluzywne mięsa będą mogły prawidłowo dojrzewać w idealnych warunkach termicznych oraz przy właściwej wilgotności.

Przekonaj się, że nie warto ryzykować i eksperymentować z wątpliwej jakości rozwiązaniami. Postaw na doświadczenie oraz profesjonalizm, które zapewni Ci Bolarus. Zaufaj ekspertom i ciesz się zyskami płynącymi od klientów, którzy nie będą mogli się oprzeć Twoim produktom eksponowanym w wyjątkowy sposób.