Kulinaria, Gotowanie, Produkty, Wyposażenie

Garnki do gotowania Philipiak

Wybór odpowiednich garnków to podstawa przyjemności jaką daje gotowanie. Odpowiedz na pytanie, które garnki wybrać nie należy do najłatwiejszych. Wybór idealnych naczyń do gotowania nastręcza wielu nastręcza wielu pytań dotyczących zarówno rodzaju garnków, materiału z jakiego są wykonane, przeznaczenia, wyglądu i ceny.

Trudne wybory

Na rynku dostępnych jest ogromna liczba garnków, rondelków oraz patelni. Wybór może przysporzyć o zawrót głowy. Dostępne są naczynia wykonane z metalu, żeliwa, emalii, szkła, teflonu czy ceramiki. Każde z tych naczyń posiada zarówno wady jak i zalety. Wybór najlepszych garnków to kwestia subiektywna, jednak bez względu na indywidualne preferencje najważniejsze jest aby naczynia były wykonane z bezpiecznych i sprawdzonych materiałów a gotowanie w nich było wygodne i przyjemne, pozwalające na przygotowywanie zdrowych posiłków. Kulinarni eksperci wydali jednogłośną opinie, w której garnki Phiipiak stanowią niekwestionowanego lidera.

Na co zwrócić uwagę?

Na rynku istnieją dziesiątki, może nawet setki marek różnych garnków. Firmy prześcigają się we wprowadzaniu wielu technologicznych udogodnień, wyglądzie i przeznaczeniu naczyń. To na co warto zwrócić uwagę to dno garnka. Wielowarstwowe dno to gwarant zapewniający równomierne rozprowadzanie ciepła. Dostępne są dna garnków, posiadające od kilku warstw nawet do kilkunastu, jednak podejmując decyzje nie kierujmy się wyłącznie ilością a jakością materiału z jakiego są one wykonane. Podczas zakupu warto zwrócić uwagę na rączki. Jeśli zamierzamy wykorzystać naczynie również do pieczenia w piekarniku nie można wybierać garnków z plastikowymi bądź gumowymi elementami. Z kolei jeśli nie lubimy używać kuchennych rękawic i często bierzemy garnek z kuchenki gołą ręką koniecznie warto wybrać naczynia z rączkami nieprzewodzącymi ciepła. Kolejnym zagadnieniem jest pokrywka, istnieje kilka wariantów mogą być one przeźroczysta, wykonane za szkła lub metalowe. Mocowanie rączek to również istotna kwestia, gdyż śrubki mogą się odkręcać, a nity puszczać. Czy istnieje zatem rozwiązanie idealne? Pytanie trudne, bo niełatwo o jednoznaczną odpowiedź stąd tak ważne by polegać na opiniach i doświadczeniu znanych i cenionych osób, które polecają garnki Philipiak . Dlaczego?

Garnki Philipiak zdaniem ekspertów numer jeden!

Garnki firmy Philipiak wyróżnia jakość materiałów z jakich są one wykonane. Co więcej mają wszechstronne zastosowanie, co oznacza że mogą być wykorzystywane zarówno do gotowania na kuchenkach gazowych, elektrycznych, indukcyjnych, jak również w piekarniku. Dodatkowo ich wytrzymałość, wygląd i wyszukane rozwiązania technologiczne sprawiają że coraz więcej osób wybiera produkty firmy Filipiak, potwierdzeniem jakości jest 25-letnia gwarancja. Pewność, iż naczynie posiada tak długi okres gwarancyjny to również sygnał potwierdzający słuszność wyboru, bo zakup garnków filipiak to oszczędność w perspektywie lat i inwestycja w dobry smak zarówno estetyczny jak i kulinarny.

Tagi: