Kulinaria, Gotowanie, Produkty, Wyposażenie

Lato za pasem, a Ty nadal nie utraciłeś zbędnych kilogramów? Niby chcemy osiągnąć wymarzoną wagę, ale z drugiej strony ciągle ulegamy pokusie związanej z tanim i wszędzie dostępnym fast foodem. Zanim zaczniemy zmieniać nawyki żywieniowe, warto uświadomić sobie jedną prawdę. Mianowicie zdrowe dania są równie smaczne, jak fast food. Cały szkopuł tkwi jednak w sposobie przyrządzania i przyprawiania.

Zbilansowana dieta

Zestawy dietetyczne to dobra opcja dla osób zapracowanych, nie mających czasu na przygotowywanie posiłków w zaciszu domowej kuchni. Odchudzanie stanowi proces, do którego trzeba podejść niezwykle poważnie. Diety cud nie istnieją. Organizm ludzki potrzebuje zróżnicowanych składników odżywczych. Plan żywieniowy powinien być dostosowany indywidualnie do potrzeb każdego człowieka.

Nie przekonany? Sprawdź recenzje na whatannawears.com

Przykładem kompatybilnego programu jest harmonogram posiłków opracowany przez SmartFood (szczegółowa oferta: http://smartfood.pl). Dietetyczne posiłki charakteryzują się przede wszystkim różnorodnością. Inny sposób odżywiania polecany jest przecież dla sportowców i wegan, a inny dla klientów, którzy chcą tylko utrzymać dotychczasową wagę.

Aby osiągnąć zamierzony cel, należy wdrożyć w codzienność regularny tryb posiłków. Dlaczego dostarczanie jedzenia w regularnych odstępach czasu jest tak istotne? Po pierwsze jesteśmy chronieni przed napadem wilczego głodu. Po drugie - odpowiednio zbilansowana dieta pozwala na utrzymanie właściwej i efektywnej przemiany materii. Kolejna kwestia to podtrzymywanie prawidłowego poziomu glukozy we krwi.

Bardzo często nie możemy schudnąć przez nieprawidłowe przyswajanie białka. Aby proces ten przebiegał optymalnie, w diecie muszą występować aminokwasy egzogenne. SmartFood łączy w sobie idealne proporcje białka pochodzącego z jajek oraz ziemniaków.

Jak dopasować odpowiedni plan żywieniowy?

SmartFood zapewnia dopasowanie harmonijnego planu żywieniowego. Na stronie dostępny jest między innymi prosty w obsłudze formularz. Na samym początku doprecyzowujemy takie informacje, jak płeć, wzrost, waga, typ aktywności i sylwetki. Po określeniu wyżej wymienionych wartości otrzymujemy informację dotyczącą indeksu masy ciała (BMI). Dzięki tej wiedzy wiemy dokładnie, ile powinniśmy schudnąć, by czuć się zdrowo oraz atrakcyjnie. Na podstawie tych danych zostaje dla nas dopasowany program: efektywny, racjonalny, elastyczny, utrzymania wagi lub dla sportowców, wegan itp.

 

Dzięki właściwej diecie czujemy się zdrowo i w pełni sił. Nasza wiedza dotycząca prawidłowego odżywiania jest zazwyczaj niepełna. W związku z tym warto zasięgnąć opinii fachowców i dobrać indywidualny jadłospis.