Kulinaria, Gotowanie, Produkty, Wyposażenie

Czy możliwe jest przygotowanie smacznej potrawy bez dodatku soli, tłuszczu oraz… wody? Jest to pytanie, na które odpowiedzi bezskutecznie szukano przez bardzo długie lata. Jednak w XXI wieku – a zatem w epoce, w której bardzo wiele pytań znajduje wreszcie swoją odpowiedź – okazuje się, że jak najbardziej! Dzięki nowoczesnym garnkom Philipiak przekonasz się o tym na własnej skórze, w zaciszu własnej, domowej kuchni!

 

Doskonale wie o tym m.in. Karol Okrasa, doskonały kucharz znany ze swoich programów kulinarnych emitowanych na antenie telewizyjnej „dwójki”, który chętnie używa naczyń tej marki i pozostaje im wierny już od kilku lat. Do zachwytów dołączyła również Anna Lewandowska – kobiece uosobienie pojęcia „fit”, a także idolka wielu polskich kobiet dążących do uzyskania rewelacyjnej formy oraz nienagannej sylwetki.

 

Materiał, z którego wykonane są garnki Philipiak to wysokojakościowa stal szlachetna, która sprawia, że naczynia są antybakteryjne oraz antyalergiczne. Ponadto doskonale utrzymują optymalną cyrkulację termiczną, dzięki której przyrządzane potrawy zachowują pełnowartościowe pierwiastki, takie jak cenne witaminy oraz mikro- i makroelementy. Rewolucyjna możliwość przygotowywania dań bez konieczności użycia nadmiernej ilości tłuszczu sprawia, że nasz codzienny jadłospis jest przepełniony nie tylko smacznym i zdrowym pożywieniem, lecz również pozwala nam na utrzymanie szczupłej sylwetki. Niezależnie od rodzaju posiadanej kuchenki – gazowej lub indukcyjnej – czy też piekarnika, dzięki garnkom Philipiak będziesz mógł przygotować wszystkie dania, jakie tylko podsunie ci własna inwencja twórcza.

 

A co, jeśli nie do końca przekonują cię zalety nowoczesnego gotowania i wolisz pozostać wierny standardowym, sprawdzonym, np. emaliowanym garnkom? Philipiak to również sprawdzona marka z tradycjami! Powstała w 2001 roku, lecz minione 15 lat były czasem spędzonym na nieustannym poszerzaniu wiedzy z zakresu sztuki kulinarnej, a także ściśle naukowych zagadnień. Dzięki bliskiej współpracy z najznamienitszymi reprezentantami branży kulinarnej z całego świata, garnki Philipiak są wypróbowane przez wiele znakomitych restauracji oraz najcenniejsze grono koneserów – czyli ich klientów.

 

Jesteś pasjonatem gotowania? Chcesz we własnej kuchni poczuć się jak kucharz w prestiżowej restauracji? Wypróbuj Philipiak garnki, które już samym swoim wyglądem zachęcają do przyrządzenia czegoś nietuzinkowego! Satynowane wykończenie naczyń zapewnia im nie tylko zachwycającą odporność na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne, lecz również nadają garnkom luksusowy wygląd. A może gotowanie to nie do końca twoja bajka? Zrób zatem niezapomniany prezent bliskiej osobie, która doskonale czuje się w roli kucharza! Tak elegancki komplet z pewnością zachwyci niejednego obdarowanego, szczególnie w przypadku, gdy ceni on sobie renomę i solidne wykonanie, a także możliwość przygotowywania zdrowych i smacznych posiłków – bez nadmiaru wody, tłuszczu oraz niezdrowej soli.

Tagi: