Kulinaria, Gotowanie, Produkty, Wyposażenie

Firma SYS wprowadziła w październiku trzy nowe smaki Zup z serii Dań Babci Zosi – Koperkową, Cebulową oraz Kapuśniak.

Nowe produkty, tak jak cały asortyment firmy, oparte są na kompozycji wyłącznie naturalnych składników. Ich wyjątkowa jakość wynika z przetwarzania tylko wysokogatunkowych warzyw, które uprawiane są w rodzinnym gospodarstwie na Zielonym Podkarpaciu. Dania Babci Zosi oferowane przez firmę nie są drogie, a ich przygotowanie nie wymaga ani czasu, ani zdolności kulinarnych. 

Cebulowa

Jest wspaniałą propozycją, szczególnie wtedy, gdy mamy ochotę na wykwintny i rozgrzewający posiłek. W tradycyjnej francuskiej kuchni podawana jest z grzankami i zapieczonym na wierzchu serem. Zupa cebulowa Babci Zosi zaskakuje swoim wyjątkowym smakiem - jest lekko słodka, delikatna i niezwykle aromatyczna.

 

 

Kapuśniak
To jedna z tych zup, bez których polska kuchnia nie mogłaby się obejść. Dzięki swojemu kwaskowatemu smakowi ma rzeszę zwolenników. Kapusta nadaje zupie lekkość, a dodatek warzyw czyni są niezwykle pożywną. Kapuśniak Babci Zosi przygotowany na wędzonce, podany z chlebem i ziemniakami z pewnością zaspokoi głód każdego łakomczucha.

 

Koperkowa
To zupa o intensywnym aromacie koperku połączonym z subtelną nutą cytryny. W połączeniu z ryżem stanowi delikatne danie, które z pewnością zasmakuje każdemu. Koperkowa Babci Zosi przygotowana na piersi z kurczaka stanowi pyszny, ciepły posiłek, którym można zajadać się bez końca.

 

Zapraszamy do sklepu: www.sklep-sys.pl

Tagi: