Kulinaria, Gotowanie, Produkty, Wyposażenie

Polska firma JAMAR, specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości produktów spożywczych,  została wyróżniona przez Ogólnopolską Kapitułę Inicjatywy Pozytywistycznej i uzyskała prestiżowy tytuł: POLSKIEGO PRODUCENTA ŻYWNOŚCI 2012, za produkt: Ocet spirytusowy 10% kwasowości.

W dniu 8 października br. odbyła się gala Międzynarodowych Targów Wyrobów Spożywczych POLAGRA FOOD w Poznaniu, pod honorowym patronatem ministra rolnictwa i rozwoju wsi Stanisława Kalemba. Podczas uroczystej imprezy wręczone zostały nagrody Polskiego Producenta Żywności organizowanego przez Stowarzyszenie im. Eugeniusza Kwiatkowskiego, które chce w ten sposób promować najlepsze polskie produkty żywnościowe i rodzimych producentów.

W gronie najlepszych polskich przedsiębiorców branży żywnościowej znalazł się w tym roku Zakład Produkcji Spożywczej „JAMAR” Szczepaniak sp.j., który podczas gali został wyróżniony spośród 50 firm prezentujących 8 województw i otrzymał prestiżowy tytuł „Polskiego Producenta Żywności” za produkt: Ocet spirytusowy 10% kwasowości. Dyplom Ministra Rolnictwa i Rozwoju wsi przyznała Ogólnopolska Kapituła Inicjatywy Pozytywistycznej, działająca przy Stowarzyszeniu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Poznaniu.

Tagi: