Kulinaria, Gotowanie, Produkty, Wyposażenie

FRoSTA rozszerzyła portfolio o warzywa na patelnię w nowych, międzynarodowych smakach. Najnowsza propozycja marki obejmuje Warzywa napatelnię toskańskie, , Warzywa na patelnię francuskie, Warzywa na patelnię karaibskie oraz Warzywa na patelnię chińskie. Produkty są dostępne w sprzedaży w tradycyjnym i nowoczesnym kanale dystrybucji.

 

Nowe warzywa na patelnię FRoSTY są międzynarodowe nie tylko z nazwy. O ich charakterze decydują receptury i oryginalne składniki: sambal oelek, grzyby mun, trawa cytrynowa, czy mleczko kokosowe. Swój wyrazisty smak zawdzięczają świeżym, soczystym warzywom, ziołom i przyprawom.

 

Przejrzysta szata graficzna i żywa kolorystyka nowych opakowań warzyw FRoSTY silnie eksponują produkty i podkreślają ich międzynarodowe smaki. Gwarancję jakości warzyw na patelnię, poza odświeżonym logotypem marki, stanowią komunikaty informujące o ich naturalności.
Nowe opakowania zostały zaprojektowane w oparciu o wyniki badań konsumenckich. Zgodnie z oczekiwaniami konsumentów zawierają czytelne, przejrzyste listy składników. Na froncie opakowań został podany czas przygotowania produktu. Z tyłu znajdują się kulinarne inspiracje, zawierające propozycje przepisów na bazie nowych produktów marki FRoSTA oraz funkcjonalny QR kod. Po zeskanowaniu QR kodu konsument może zobaczyć w swoim telefonie komórkowym wiele ciekawych przepisów.

 

Producent: FRoSTA Sp. z o.o. Produkty:
  • Warzywa na patelnię toskańskie
  • Warzywa na patelnię meksykańskie
  • Warzywa na patelnię francuskie
  • Warzywa na patelnię karaibskie
  • Warzywa na patelnię chińskie

Gramatura
: 400g
Cena: ok. 6,5 zł