Kulinaria, Gotowanie, Produkty, Wyposażenie

Spróbuj wykwintnych potraw w doborowym towarzystwie. Varadero uruchamia specjalną ofertę dla Śląska.

Kolacja z Szefem Kuchni to nowa propozycja producentów Varadero, aby jeszcze lepiej poznać to fenomenalne urządzenie i spróbować nowych i zaskakujących smaków. Dzięki niej będzie można delektować się potrawami przyrządzonymi w Varadero a jednocześnie sprawdzić jakim wspaniałym ułatwieniem w kuchni może być to urządzenie.

 

Aby zamówić kolację z Szefem Kuchni wystarczy tylko złożyć stosowne zapotrzebowanie na stronie www.v-dero.pl w zakładce "Zamów Kolacje". Następnie po telefonicznym ustaleniu terminu oczekiwać Szefa Kuchni, który przyrządzi wspaniałe potrawy i przy okazji opowie o zaletach Varadero.

 

Varadero to wielofunkcyjne urządzenie kuchenne, dzięki któremu w znacznym stopniu ułatwia prace w kuchni. Unikalna technologia na polskim rynku i niemiecka produkcja gwarantują nową jakość gotowania z Varadero. Urządzenie zadebiutowało w połowie czerwca br., a już dziś posiada szerokie grono zadowolonych użytkowników. Varadero to grill, rondel, patelnia, piekarnik, opiekacz, toster, czy gofrownica w jednym urządzeniu wzorowanym na grillach dużej gastronomii, zachowuje naturalny smak potraw oraz wartości odżywcze, oszczędzając czas i energię. Uniwersalne zastosowanie urządzenia pozwala na przyrządzenie zarówno potraw kuchni tradycyjnej, jak i wykwintnych dań i wyszukanych potraw z każdego zakątka świata.


Dystrybutorem Varadero jest firma Believe sp. zo.o.