Kulinaria, Gotowanie, Produkty, Wyposażenie

Konfitury Owocowe

Aby osłodzić chwile spędzane przy filiżance aromatycznego napoju, Czas na Herbatę wprowadził do swojej oferty nowość – owocowe konfitury, dostępne w czterech smakach. Warto mieć je w spiżarce, kiedy przyjdzie ochota na „małe co nieco”.


Linia czterech konfitur Czasu na Herbatę to produkty z najwyższej półki. Są to wyjątkowe i niespotykane na rynku konfitury zawierające 80g owoców na 100g produktu. Przygotowane bez konserwantów, z owoców najlepszej jakości, są zdrowe, bogate w witaminy, zachwycają smakiem i opakowaniem. W zależności od preferencji smakowych, w ofercie do wyboru konfitura wiśniowa (11,90 zł), jagodowa (14,90 zł), malinowa (12,90 zł) i truskawkowa (11,90 zł). Wszystkie dostępne są w zgrabnych słoiczkach o masie 240g. Przetwory są szczelnie zamknięte, dzięki czemu na długo zachowają świeżość i niepowtarzalny aromat. Dzięki gustownym etykietom, słoiczki zaprezentują się dobrze na każdym stole.

Konfitury Czas na Herbatę świetnie smakują same, ale można je stosować również jako dodatek do ciasta czy naleśników. Owocowy przetwór przyda się także podczas wizyty niezapowiedzianych gości lub kiedy nadejdzie ochota na „małe co nieco”.

Uwaga promocja! Z okazji Dnia Babci i Dziadka 14.01.2011 rusza specjalna promocja, która potrwa aż do 23.01.2011 (prezenty dla swoich dziadków będą mogli kupić nawet ci, którzy będą delikatnie spóźnieni). W skład zestawu wchodzi: konfitura/miód + 2 x 50 g herbaty/kawy (głównie takie herbaty, jak: „Herbatka dla Dziadka” i „Ogród Babuni”; herbaty mogą być wymieniane, na życzenie Klienta).