Kulinaria, Gotowanie, Produkty, Wyposażenie

Miłośników Vegety na pewno ucieszy nowość, która wkrótce pojawi się na półkach sklepowych - nowy szklany słoik 400g.

Przez 50 lat istnienia Vegety na rynku, przechodziła ona różne zmiany jeśli chodzi o wygląd opakowań oraz materiał z jakiego te opakowania były wykonane, ale jedna rzecz pozostała niezmienna - unikalna jakość produktu.

Harmonijne połączenie wielu rodzajów warzyw i przypraw, podkreśla i ulepsza smak każdego dania, więc Vegeta nadal jest nieodzownym składnikiem w każdej kuchni. Od lat Vegeta wzbogaca posiłki ludzi na różnych kontynentach, a jej wielki sukces jest wynikiem nieustannych inwestycji w nowe technologie, linie produkcyjne oraz rozwój produktu.

Poprzez nowe opakowanie Podravka chce podziękować za zaufanie i wierność konsumentów, którzy już od pół wieku identyfikują się z najbardziej popularną przyprawą uniwersalną. Potwierdzają tym samym wartość dodaną, którą oferuje im Vegeta stając się częścią ich tradycji kulinarnych.
Vegetę w szklanym słoiku łatwo rozpoznać na półce, gdyż zachowała swój charakterystyczny niebieski kolor, warzywa i wizerunek kucharza. Dlatego warto poszukać nowego słoika, który znajdzie idealne miejsce na kuchennej półce!