Kulinaria, Gotowanie, Produkty, Wyposażenie

Oferta mrożonych warzyw marki Hortex wzbogaciła się o unikalny produkt - "Ziemniaczki do zupy", które nie tylko ułatwią przygotowanie ulubionej zupy, lecz także mogą stać się źródłem wielu innych kulinarnych inspiracji.

Ziemniaki to jedno z najpopularniejszych w Polsce warzyw i najbardziej wszechstronnie wykorzystywane w naszej kuchni.
Są bogate w witaminy C, B1, B2, B6, K, zawierają także szereg cennych minerałów: magnez, wapń, żelazo, miedź, sód, fosfor, potas, jod, karoten oraz cynk. Jemy je w różnej postaci: gotowane, pieczone, jako składnik zup, w formie purée czy frytek. Mogą być składnikiem wielu pożywnych sałatek, np. jarzynowej. I chociaż bardzo je lubimy, często nie mamy czasu na ich przygotowanie, które jest pracochłonne. Trzeba je umyć, obrać i pokroić.

Z myślą o wszystkich wielbicielach ziemniaków Hortex stworzył "Ziemniaczki do zupy" - już obrane, wstępnie zblanszowane i pokrojone w równą 2 centymetrową kostkę, gotowe w 10 minut! Specjalnie wybrana odmiana SATINA charakteryzuje się apetycznym żółtym miąższem i jest wyjątkowo smaczna. "Ziemniaczki do zupy" Hortex to produkt w 100% naturalny, bez dodatku tłuszczu i konserwantów, gwarantujący najwyższą jakość przygotowywanych posiłków.
"Ziemniaczki do zupy" Hortex doskonale smakują przyrządzone na patelni lub w piekarniku z dodatkiem przypraw jako lekka przekąska, lub po prostu ugotowane w wodzie i posypane koperkiem jako dodatek do drugiego dania. Wielbiciele ziemniaczków mogą od teraz w wygodny i szybki sposób przygotować również puree lub wyśmienitą zapiekankę. Różnorodność zastosowania i sposobów przygotowania "Ziemniaczków do zupy" Hortex może być źródłem wielu kulinarnych inspiracji.