Jakość / Czystość / Komunikaty IJHARS

Produkt GASTRO-SOFT VC 691 firmy VOIGT, do maszynowego mycia naczyń, otrzymał tytuł Laureata oraz Złote Godło w kategorii QUALITY INTERNATIONAL PRODUCT - produkt najwyższej jakości, w konkursie Najwyższa Jakość Quality International 2011.

To już drugie w tym roku wyróżnienie dla tego preparatu, który w maju został Najlepszym Produktem Targów EuroGastro 2011. Konkurs Najwyższa Jakość Quality International jest przedsięwzięciem, skierowanym do działających na terytorium Polski instytucji, producentów i usługodawców, posiadających czytelną politykę jakości w odniesieniu do produktu, usługi lub systemu zarządzania. Organizowany przez redakcję Forum Biznesu konkurs odbywa się od pod patronatem: Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Klubu Polskie Forum ISO 9000 oraz Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Program kierowany jest do organizacji, mogących poszczycić się osiągnięciami na najwyższym, światowym poziomie. Głównym celem organizatorów jest zwiększanie konkurencyjności na rynkach europejskich i światowych polskich instytucji, producentów i usługodawców, a przede wszystkim wytwarzanych przez nich wyrobów i usług o najwyższych parametrach jakościowych. Konkurs ma za zadanie wyłonienie i uhonorowanie podmiotów odznaczających się wysoką dbałością o jakość oferowanych produktów i usług.

GASTRO-SOFT VC 691 jest wysoce skoncentrowanym, płynnym środkiem do maszynowego mycia naczyń we wszelkiego rodzaju zmywarkach gastronomicznych i przemysłowych. Preparat posiada bardzo dobre właściwości myjące, nawet bardzo tłustych naczyń. Skutecznie usuwa zaschnięte resztki żywności i napojów. Może być stosowany do mycia porcelany, stali nierdzewnej, szkła i sztućców. Środek nie zawiera związków chloru ani fosforu. Preparat został również przetestowany i posiada certyfikat przyznany przez Dział Technologiczny Huty Szkła Zawiercie. Dokument ten potwierdza, że jest to środek, który oprócz doskonałych właściwości myjących, zabezpiecza również szkło kryształowe przed korozją. Wyróżnienie dla GASTRO-SOFT VC 691 jest kolejną nagrodą dla preparatów firmy Voigt. Medale jakości posiadają również: GRUNDPUR VC 150, BRUDPUR VC 242, NANO SAN VC 112, NANO ORANGE VC 241. Firma Voigt jest producentem profesjonalnych środków czystości obecnym na rynku od prawie 20 lat. Produkty tej Firmy są wpisane w technologie utrzymania czystości największych sieci restauracji i hoteli oraz całego obszaru facility.

Czystość / Jakość