Informacje - Logistyka i Transport

magazyn - regały

Regały metalowe są wszechstronnym rozwiązaniem, które można wykorzystać w wielu miejscach. Znajdziesz je w garażach, warsztatach, piwnicach, magazynach, sklepach, a nawet w domowych pomieszczeniach. Wybierając odpowiedni model regału metalowego, należy wziąć pod uwagę jego wielkość, wytrzymałość, wygląd, a także inne czynniki, takie jak bezpieczeństwo i wygodę użytkowania. Artykuł ten pomoże Ci wybrać najlepszy model regału metalowego, który spełni Twoje potrzeby!

 

Regały wtykowe

Regały wtykowe to podstawowe, niedrogie i trwałe rozwiązanie, które jest łatwe i szybkie w montażu. Nie wymaga ono skręcania śrubami, a jedynie wsunięcia. Przestrzeń pomiędzy półkami można dostosować, aby zamontować przegrody, różnego rodzaju kratki dzielące, itp. Z uwagi na duże półki, regały wtykowe powinny być wzmocnione dodatkowym drutem, co zapewni im wytrzymałość i stabilność. System regałów wtykowych pozwala stworzyć stabilny szereg. Takie rozwiązanie będzie nie tylko stabilne, ale przy okazji atrakcyjne cenowo.

Regały higieniczne

Metalowe regały higieniczne to idealne rozwiązanie do przechowywania żywności w miejscach takich jak restauracje, zakłady przemysłu spożywczego, sklepy, szpitale czy laboratoria. Produkty te są wykonane z chromowanej stali węglowej, dzięki czemu są trwałe i wytrzymałe, a ich jakość jest na najwyższym poziomie. Dodatkowo, metalowe regały higieniczne posiadają certyfikat NSF, co oznacza, że są one bezpieczne i zgodne z obowiązującymi normami sanitarnymi.

Regały magazynowe oszczędzają miejsce

– W mniejszych halach czy magazynach, w których wymagane jest przechowywanie dużej ilości towaru, idealnym rozwiązaniem są regały metalowe z możliwością przesuwania. System MESH, złożony z regału, podwozia i szyn, może być dostosowany do indywidualnych potrzeb danej firmy i wymiarów jej magazynu – mówi Mirosław Stańczyk, ekspert z firmy EMPORO. – Zaletą jego konstrukcji jest oszczędność miejsca, wygodny dostęp do produktów ze wszystkich stron, a także możliwość podwójnego wykorzystania przestrzeni magazynowej. Szyny można układać bezpośrednio na podłożu, bez potrzeby montażu i dostosowywać ich długość do potrzeb. Dodatkowo cały system można bezproblemowo zdemontować i przenieść w inne miejsce.

Asortyment regałów metalowych jest ogromny, a wybór odpowiedniego produktu może okazać się trudny. Przed podjęciem decyzji należy zwrócić uwagę na takie aspekty jak maksymalne obciążenie, wymiary, sposób montażu oraz stosunek jakości do ceny. Dzięki temu będziemy w stanie wybrać regały magazynowe, które najlepiej spełnią nasze oczekiwania i będą dostosowane do potrzeb firmy.