Opakowania - Informacje i Wiadomości

Żywność charakteryzuje się bardzo specyficznymi potrzebami w zakresie doboru odpowiednich opakowań. Muszą być one całkowicie bezpieczne dla żywności, a jednocześnie przystosowane do przechowywania produktów świeżych, gotowanych czy głęboko mrożonych. Schoeller Allibert to największy europejski producent palet, opakowań, pojemników oraz innych rozwiązań dedykowanych branży przetwórczej. Posiada w swojej ofercie produkty całkowicie kompatybilne z nowoczesnymi systemami magazynowymi, które mogą być wykorzystane do kontaktu z żywnością każdego typu.

Branża spożywcza

Należące do szerokiej gamy pojemniki, wózki, skrzyniopalety i palety od producenta Schoeller Allibert znacząco podnoszą wydajność wszystkich procesów związanych z produkcją i dystrybucją żywności. W większości są one niemal całkowicie zautomatyzowane, dlatego konieczne jest stosowanie rozwiązań przystosowanych do współczesnych standardów, a także przechowywania ciężkich ładunków na systemach, stojakach i regałach wysokiego składowania. Producent palet Schoeller Allibert posiada w swojej ofercie produkty o optymalnej trwałości, które zapewniają odpowiednią wygodę użytkowania oraz w całości nadają się do recyclingu i powtórnego wykorzystania.

Branża napojów

Przemysł napojów to sektor bardzo konkurencyjny oraz wysoce skonsolidowany. Dlatego to właśnie w tej branży ogromne znacznie ma zbudowanie silnej i atrakcyjnej marki. Jednym z wyznaczników marketingowego sukcesu jest prawidłowa ekspozycja towarów w punkcie sprzedaży. Liderem na rynku systemów przeznaczonych do magazynowania napojów jest producent skrzynek na napoje Schoeller Allibert, który posiada szereg odpowiednich rozwiązań. Zaawansowane technologie pozwalają na nowoczesne wzornictwo, wysoką jakość oraz optymalną wytrzymałość wszystkich oferowanych produktów. Zapewniają one wartość dodaną w logistyce, a także lepszą promocję napojów oraz ich sprzedaż.

Skrzynie i palety od producenta Schoeller Allibert

Atrakcyjne pod względem wizualnym skrzynie i palety od producenta Schoeller Allibert pozwalają na podkreślenie wizerunku każdej marki. W ten sposób stają się one ergonomicznie zaprojektowanymi produktami, które ułatwiają zdobycie przewagi nad konkurencją i są prawdziwą wartością dodaną. Zaletą producenta palet Schoeller Allibert jest innowacyjność, który wprowadził na rynek wiele nowoczesnych rozwiązań. W przemyśle napojów dotyczy to przede wszystkim nowoczesnych skrzynek na butelki.

Schoeller Allibert w rolnictwie

Rynek owocowo-warzywny również jest sektorem niezwykle wymagającym pod względem wydajności i wytrzymałości opakowań, które muszą zapewniać świeżość produktów transportowanych prosto z pól uprawnych do sklepów. Dla branży rolnictwa, ogrodnictwa i sektora winiarskiego, producent palet Schoeller Allibert przygotował szeroką gamę niezwykle trwałych pojemników wielokrotnego użytku, m.in. skrzyniopalet i pojemników sztaplowanych.