Opakowania - Informacje i Wiadomości

Prezydent Miasta Leszna oraz Leszczyńskie Centrum Biznesu Sp. z o. o. ZAPRASZAJĄ na konferencję pt.: „Opakowanie kluczem do sukcesu firm branży spożywczej” dnia 27 września 2011 o godz. 11.00 w leszczyńskim ratuszu.

Jesteś producentem żywności, chcesz zwiększyć sprzedaż swoich produktów - zrób to przez opakowanie!!!.

W programie konferencji m.in.: marketingowa rola, nowe trendy, design i ewolucja opakowań do żywności. Eksperci zaprezentują także preferencje konsumentów wobec opakowań oraz kształtowanie związku emocjonalnego z konsumentem za ich pośrednictwem. Ponadto praktyczne doświadczenia branży, prezentacje producentów i użytkowników opakowań oraz cenieni prelegenci.

Spotkanie stanowi doskonałą platformę wymiany wiedzy i doświadczeń oraz okazję do zgromadzenia w jednym miejscu przedstawicieli różnych środowisk: naukowego, biznesowego i samorządowego, by wspólnie dyskutować o możliwościach rozwoju branży spożywczej w regionie oraz o korzyściach wynikających ze stosowania powyższych rozwiązań dotyczących opakowań.


Program spotkania:10.30. Rejestracja uczestników konferencji

11:00 Otwarcie konferencji - Tomasz Malepszy, Prezydent Miasta Leszna.

11.10 Marketingowa rola opakowań żywności regionalnej - dr Renata Nestorowicz, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu.

11:40 Jak dobry design opakowań kształtuje związek emocjonalny z konsumentem? - Sławomir Kluziak, SiebertHead.

12.45 Przerwa kawowa

13.00 Sukces Opakowany - nowe spojrzenie na opakowania metalowe ozdobne - Sławomir Żurek; PBS Polska Sp. z o.o.

13.30 Ewolucja produktów Spółdzielni Mleczarskiej w Gostyniu - Zbigniew Łukasik, SM Gostyń

14.00 Nowe wyzwania i obszary kluczowych zmian w opakowaniach do żywności – dr inż. Michał Szaryk, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Lesznie.

14.30 Dyskusja

14.45 Lunch


Udział w konferencji jest bezpłatny dzięki dofinansowaniu ze środków Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego. Warunkiem uczestnictwa jest potwierdzenie udziału do 23 września 2011r., telefonicznie (+48 506 233 502) lub drogą mailową ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ).