Opakowania - Informacje i Wiadomości

Osłonka tekstylna w kształcie kurczaka. Na rynku mięsnym pojawiła się nowa osłonka tekstylna Viscoflex. Osłonka w kształcie kurczaka wykonana z materiału imitującego gęsią skórkę.

Przeznaczona jest do różnego rodzaju kiełbas gotowanych, a w szczególności szynki drobiowej.

- To produkt bardzo oczekiwany przez naszych klientów, dostawaliśmy wiele zapytań od zakładów mięsnych z całego kraju i postanowiliśmy na nie odpowiedzieć - mówi Aleksandra Ilnicka-Łoza, członek zarządu ds. sprzedaży krajowej Nomax Trading.

Osłonka dostępna jest w czterech kolorach: kremowy, złoty oraz mozaika jasno- i ciemnożółta. Wyroby w osłonkach tekstylnych charakteryzują się dłuższym okresem przechowywania w porównaniu z osłonkami naturalnymi oraz dużą wytrzymałością mechaniczną.

- Po raz pierwszy zaprezentowaliśmy nowy produkt na targach Agroprodmash w Moskwie - mówi Anna Domagała, członek zarządu ds. sprzedaży zagranicznej Nomax Trading. Osłonka cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród klientów zza granicy, już spływają do nas pierwsze zamówienia - dodaje.

Firma Nomax Trading jest wyłącznym dystrybutorem na rynku krajowym i rynkach zagranicznych elastycznych i nieelastycznych siatek Nomanet, osłonek tekstylnych Viscoflex i osłonek z przyprawami Spatex. Produkty sprzedawane są do wszystkich liczących się zakładów mięsnych w Polsce i do 30 krajów na całym świecie.