Informacje - Słodycze, Lody, Desery

lody Koral chmurka i burza

Chmurka i Burza – czyli lody inspirowane pieskami Wersów i Friza są już dostępne w sprzedaży! Tak samo jak poprzednio Lody Ekipy – stają się już teraz ogólnopolskim hitem. Zastanawiasz się, na czym tak dokładnie polega ich fenomen oraz gdzie można kupić lody chmurki i burzy? Wyjaśniamy!

 

Kim tak dokładnie są jedne z najsłynniejszych piesków w Polsce?

Chmurka i Burza to pieski Karola Wiśniewskiego „Friza” i jego narzeczonej Weroniki Sowy „Wersow”. To dwa szpice miniaturowe, a dokładniej Pomeranie. Ich imiona wzięły się od barwy sierści czworonogów. Piesek, który dołączył do Ekipy stosunkowo niedawno, ma czarne ubarwienie – dlatego para influencerów nazwała go Burza. Piesek o białej sierści, który był pierwszym czworonogiem Friza i Wersow – ze względu na swój śnieżno-jasny kolor ubarwienia wabi się Chmurka. Nic więc dziwnego, że lody Burza i Chmurka odpowiadają ich kolorystyce.

Lody Chmurka i Burza nadciągają!

Nowe lody Ekipy z Chmurką i Burzą stają się ulubionym przysmakiem wszystkich fanów influencerów – Friza i Wersow. Od dłuższego czasu dzieci mogły śledzić nie tylko ich życie, ale również ich słodkich czworonogów – Chmurki i Burzy. Pieski szybko zdobyły serca najmłodszych fanów Ekipy. Co więcej – youtuberzy założyli swoim zwierzakom własne konta na Instagramie, które od samego początku cieszą się dużą popularnością. Nic dziwnego, że Friz i Wersow zrobili słodką niespodziankę swoim fanom – i wraz z marką Koral stworzyli przepyszne lody inspirowane wyglądem piesków. Jak wyglądają nowe lody od Korala? Sprawdź na stronie: https://koral.com.pl/produkty/lody-impulsowe/chmurka-i-burza. Dla wszystkich, którzy jeszcze nie mieli szansy na ich skosztowanie, wyjaśniamy jak smakują:

  • Lody Koral Chmurka – o smaku śmietankowo-waniliowym w białej czekoladzie, z cukrem strzelającym,
  • Lody Koral Burza o smaku czekoladowym, w mlecznej czekoladzie z cukrem strzelającym.

Lody Chmurka i Burza tworzą duet doskonały – są lekkie jak chmurka, a w smaku intensywne jak burza… dodatkowo wybuchowa polewa z cukru strzelającego zadowoli podniebienia każdego najmłodszego fana!

Gdzie możemy kupić Lody Koral Chmurka i Burza?

Sprzedaż lodów ruszyła pełną parą! Zyskują coraz większą popularność – szczególnie wśród najmłodszych fanów Ekipy. Pojawiły się one w wielu sklepach w tym m.in:

  • w Stokrotce,
  • w Żabce,
  • w wybranych sklepach ABC,
  • w wybranych sklepach Biedronka.

Lody Koral Chmurka i Burza to nie tylko przepyszny deser, ale także sposób na dobre samopoczucie! Designerskie opakowania inspirowane wyglądem piesków, naturalne składniki, strzelająca posypka… jedzenie ich przyniesie wiele radości i śmiechu na twarzach wszystkich fanów Friza i Wersow! Warto pamiętać o tym, że zawsze jest pora na lody Koral! Skosztuj tych przepysznych, lodowych deserów już teraz!

Tagi: