Informacje - Słodycze, Lody, Desery

W biznesie także liczą się gesty, dlatego dzisiaj coraz częściej przedsiębiorcy decydują się na darowanie upominków swoim kluczowym klientom i kontrahentom. Do roli prezentów z kolei chętnie wybierane są różnego rodzaju kosze prezentowe wypełnione po brzegi wyśmienitymi słodyczami. Taki podarunek nie tylko osłodzi życie, ale również potrafi zacieśniać kontakty biznesowe i budować pozytywny wizerunek.

Kosze upominkowe znalazły zastosowanie zarówno jako upominki okolicznościowe, na przykład na urodziny, rocznice czy ślubny, jak i również wybierane są w biznesie. Swoją dużą popularność zawdzięczają przede wszystkim uniwersalności – doskonale nadają się na każdą okazję, a także mogą być podarowane nawet tym osobom, z którymi pozostaje się w oficjalnych stosunkach. Kosze słodyczy mogą być wobec tego przekazane jaki upominek z okazji świąt Bożego Narodzenia czy Wielkanocy, zakończenia ważnego projektu czy też podpisania kluczowej umowy.

 

W koszach upominkowych znaleźć można mnóstwo wyśmienitych produktów delikatesowych. Przede wszystkim są to różnorodne słodycze, na przykład czekolady, praliny, ciasteczka, nugaty czy bakalie i orzechy w czekoladzie. Również oprócz nich można wybrać kosze z alkoholami, na przykład winami, whisky czy nalewkami, a także kosze z kawą, herbatą, produktami regionalnymi. Mogą być one dodatkowo uzupełnione o rozmaite dodatki, na przykład gadżety firmowe czy dekoracje, przykładowo na święta może być to bombka czy latarenka. Wszystkie produkty są ozdobnie zapakowane w kosz wiklinowy, kartonik czy też w metalową puszkę lub drewnianą skrzynkę i są gotowe do wręczenia.

 

Przedsiębiorcy najczęściej decydują się na gotowe kosze słodyczy, które można zakupić w firmach specjalizujących się w ich przygotowywaniu. To zdecydowanie najbardziej komfortowy wybór, jako że nie trzeba wówczas komponować koszów własnoręcznie, co w przypadku liczby kilkunastu czy kilkudziesięciu sztuk może być naprawdę czasochłonne. Co więcej, różnice cenowe pomiędzy koszami kupionymi jako gotowe a przygotowanymi samodzielnie wcale nie są tak duże, a nierzadko można kupić je nawet taniej, biorąc pod uwagę nie tylko ceny samych produktów, ale i dekoracji. Gotowe kosze można zatem wręczyć od razu i nie wymagają one żadnych wcześniejszych przygotowań.

 

Ceny koszów upominkowych zależne są przede wszystkim od ich zawartości – mniejsze kosze upominkowe to wydatek około 50-70 złotych, natomiast za te zawierające więcej produktów, w tym również alkohole, trzeba zapłacić od około 120 do nawet 300 złotych. Wobec tego dzięki szerokiej rozpiętości cenowej można dobrać takie podarunki, które zmieszczą się w danym budżecie.

 

Firma Nobilia od lat zajmuje się przygotowywaniem koszów upominkowych dla firm. W jej asortymencie znajduje się szeroka gama koszów słodyczy, kosze świąteczne, a także innego rodzaju zestawy upominkowe sprawdzające się na każdą okazję. Zamówienia można składać także za pośrednictwem internetu.