Informacje - Słodycze, Lody, Desery

Vobro wprowadza na rodzimy rynek nadziewane galaretki owocowe, które wzbogacone zostały specjalnie wyselekcjonowanymi witaminami. Jest to pierwszy tego typu produkt w Polsce, posiadający wartość dodaną w postaci wartości odżywczych. Frutini otrzymały ponadto nowe, atrakcyjne grafiki opakowań, dzięki którym wyróżniają się również wizualnie. Nowe produkty już wkrótce będą dostępne w wybranych sieciach sklepowych.

 

Frutini to mieszanka bogatych smakowo galaretek owocowych z nadzieniem o półpłynnej konsystencji, zawierającej sok owocowy. Swoją popularność słodkie przekąski zawdzięczają doskonałej jakości oraz połączeniu czterech soczystych smaków: wiśni, jabłka, cytryny i pomarańczy.

Vobro Frutini

Nowe benefity firmy Vobro

Vobro - producent Frutini, wprowadza urozmaicony produkt wraz z nową szatą graficzną opakowań. Zyskały one więcej kolorów oraz dynamizmu, dzięki czemu staną się bardziej widoczne i rozpoznawalne. Galaretki wzbogacono ponadto od środka, dzięki czemu zyskały również głębszy smak. Owocowe nadzienie zostało uzupełnione unikatowym zbiorem witamin. Jest to pierwszy tego typu produkt na polskim rynku. Informacja na temat nowej zawartości galaretek komunikowana jest bardzo wyraźnie, zarówno na opakowaniach konsumenckich, jak i na pojedynczych owijkach galaretek. Firma promuje produkt wykorzystując różne kanały informacyjne.

Vobro Witaminy i sok owocowy

Vobro podnosi funkcjonalność

Na rynku można znaleźć niewiele smacznych i atrakcyjnych alternatyw dla tradycyjnych słodyczy czekoladowych. Galaretki stanowią jedną z nich, dzięki czemu z przyjemnością konsumowane są zarówno przez dorosłych, jak i najmłodszych smakoszy słodkości. W celu dotarcia do jak najszerszej grupy klientów, jak również podniesienia walorów funkcjonalnych produktu, firma Vobro postanowiła wzbogacić Frutini dodatkiem witamin, które uzupełniają ich bogaty smak i wyróżniają spośród innych słodyczy tego typu dostępnych na rynku.

Frutini, o odświeżonej szacie graficznej i wypełnione witaminami dostępne są w szerokim wyborze opakowań i w zróżnicowanej gramaturze – każdy może wybrać coś dla siebie.