Informacje - Słodycze, Lody, Desery

Produkty firmy bakalland - Batonik z żurawiną

Od połowy października 2012 r. linie lotnicze Eurolot zaserwują pasażerom nowe przysmaki  od Bakalland. Na pokładach samolotów pojawią się lekkie i pożywne śniadaniowe przekąski w postaci bakaliowych batonów Ba!, które będą stałym elementem podniebnych podroży.


W ramach współpracy Bakalland-Eurolot pasażerowie podróżujący porannymi rejsami na trasach krajowych oraz lotach do Lwowa i słowackiego Popradu w ramach śniadaniowych przekąsek będą mieli okazję skosztować nowych bakaliowych batonów Ba! od Bakalland w trzech różnych smakach – żurawina i pomarańcza, banan i czekolada oraz jabłko i rodzynki.

Batony Ba! są doskonałą propozycją na poranną przekąskę. Dostarczą pasażerom zarówno potrzebnej energii, jak i cennych wartości odżywczych ale pozwolą im także delektować się smakiem najwyższej jakości bakalii i jednocześnie czerpać radość i przyjemność z jedzenia podczas podróży – mówi Milena Wysokińska, Marketing i R&D Manager w Bakalland S.A. Liczymy na to, że staną się ulubionym przysmakiem nie tylko dorosłych, ale też najmłodszych pasażerów, którzy są bardzo wymagającymi konsumentami – dodaje.

Batony Ba! w pokładowym menu linii lotniczych Eurolot są efektem zmieniających się preferencji konsumentów, którzy coraz bardziej doceniają lekkie i pełnowartościowe przekąski i chętnie po nie sięgają. Przewoźnicy wiedzą, że ich pasażerowie mają apetyt nie tylko na podróże, ale i smaczne przekąski. Ma być przyjemnie i zdrowo. Dlatego niezależnie od pory dnia oraz długości rejsu na lecących Eurolotem w samolocie zawsze czeka poczęstunek. Z pewnością jest milej, jeśli – tak jak na naszych pokładach – nie musimy za niego dodatkowo płacić – mówi Mariusz Dąbrowski, Prezes Zarządu Eurolot SA.

Bakaliowe batony Ba! są dostępne na rynku od maja b.r. Współpraca z Eurolot to jedno z pierwszych niestandardowych działań firmy Bakalland skierowanych na oferowanie smacznej i zdrowej przekąski poza tradycyjnymi kanałami dystrybucji.