Informacje - Słodycze, Lody, Desery

Czerwone pluszowe serduszka, lizaki, czekoladki w kształcie serduszek, misiaczki, amorki,  rubaszne lub miłosne kartki i mnóstwo innych walentynkowych gadżetów... Sklepowe półki przed 14 lutego wręcz uginają się pod ich ciężarem a mimo to, trudno wybrać coś odpowiedniego, coś na tyle wyjątkowego, aby było godne naszej drugiej połowy.


Jeżeli i tobie znudziły się oklepane, tradycyjne i nieco kiczowate walentynkowe upominki i w dalszym ciągu nie wiesz, co podarować bliskiej osobie, postaw na upominek z klasą. Znana od wielu lat na rynkach całego świata firma Lambertz proponuje wykwintną mieszankę 21 rodzajów ciasteczek zamkniętych w ekskluzywnym opakowaniu - Best Selection Henry Lambertz.

Bardzo elegancka, czarna puszka Lambertz ozdobiona złotym, dodającym klasy ornamentem kryje w sobie mieszankę przeróżnych ciastek o odmiennych smakach i kształtach. Wyśmienity aromat, zniewalający smak, bogactwo prawdziwej, mlecznej, deserowej oraz białej czekolady, kruchutkie ciasto oraz fantazyjne kształty mistrzowskich wypieków o najwyższej jakości z pewnością zachwycą obdarowana osobę i sprawią, że poczuje się naprawdę wyjątkowo. Ekskluzywna mieszanka ciastek Best Selection Henry Lambertz doskonale nadaje się na prezent zarówno dla ceniących wyjątkowe upominki pań oraz dla wymagających panów. Walentynki z Lambertz  to walentynki z klasą. Lambertz proponuje produkt w puszcze o gramaturze 1000 g w cenie sugerowanej ok. 40 zł.

 

www.lambertz.pl