Informacje - Gastronomia Handel, Restauracje

przyprawy premium

Przyprawy to jeden z najważniejszych elementów gotowania. Bez nich dania nie mają smaku i nie pobudzają apetytu. Trudno wyobrazić sobie gotowanie choćby bez soli i pieprzu, jednak gama przypraw jest znacznie szersza. Do ulubionych dań można dodawać suszone zioła, przyprawy orientalne, a także sos sojowy, rybny, worcester lub inny. Dzięki temu mięsa, warzywa, ryby i inne składniki dań są smaczne i aromatyczne. Z tego względu duża ilość ziół, papryki mielonej, kurkumy i innych przypraw musi znaleźć się w profesjonalnej kuchni. Sprawdź, co lokalom gastronomicznym oferuje hurtownia przypraw.

1. Przyprawy przeznaczone dla kuchni z różnych stron świata

2. Przyprawy sypkie i płynne dla gastronomii

 

Szeroki asortyment ziół, przypraw w formie mieszanek, sosów i innych surowców, dostępny w hurtowni przypraw ułatwia smaczne gotowanie w każdym lokalu gastronomicznym. Restauracje i inne obiekty gastronomiczne powinny przykładać szczególną wagę do jakości wybieranych przypraw, dlatego nigdy nie powinny kupować ich z niesprawdzonych źródeł. Hurtownia dostarcza wyłącznie produkty, które spełniają restrykcyjne normy w zakresie mikrobiologii, alergenów, frakcji i pakowania. Zapoznaj się z ofertą hurtowni przypraw i sprawdź, jakie zioła i gotowe mieszanki możesz wybrać do swojej kuchni.

Przyprawy przeznaczone dla kuchni z różnych stron świata

Co wyróżnia kuchnie z różnych stron świata? Przede wszystkim przyprawy. W kuchni włoskiej dominują śródziemnomorskie zioła takie jak: bazylia, oregano, tymianek i rozmaryn. Uzupełnia je cebula i czosnek wraz z suszonymi pomidorami, a także klasyczne pesto na bazie bazylii i orzeszków piniowych popularnych w basenie Morza Śródziemnego. W kuchni azjatyckiej można z kolei spotkać się z prawdziwym bogactwem mieszanek przyprawowych, w których skład wchodzą: kurkuma, curry, pieprz cayenne, kolendra, kardamon, goździki, cynamon. Dzięki mnogości przypraw orientalnych azjatyckie dania mają intensywny, bogaty zapach i smak, który na długo pozostaje na języku.

Profesjonalna hurtownia przypraw oferuje ponad 500 różnych produktów, w tym przyprawy specjalistyczne. Każdy z produktów w asortymencie ma atest jakościowy dołączony do faktury i specyfikację, którą zamawiający może sprawdzić online. Każda restauracja może samodzielnie ustalić minimum logistyczne, a także korzystać z darmowej dostawy. Oferta obejmuje przyprawy sypkie w opakowaniach o masie od 100 g do nawet 25 kg. W przypadku przypraw płynnych dostępne gramatury mieszczą się w przedziale od 200 g do 6 kg. Na klientów biznesowych w hurtowni czekają wyjątkowo atrakcyjne ceny.

Przyprawy sypkie i płynne dla gastronomii

Wszystkie produkty z oferty są dostępne w sprzedaży hurtowej i dużych opakowaniach, stworzonych z myślą o profesjonalnych kuchniach. Linia produktów Mr Cook HoReCa Premium Line zawiera starannie wyselekcjonowane przyprawy i mieszanki przyprawowe, które zapewniają najwyższą jakość gotowych dań. Dzięki temu kucharze mogą perfekcyjnie doprawiać swoje potrawy, by odpowiadały na oczekiwania klientów o wymagających podniebieniach. Ofertę uzupełniają sosy i zupy w proszku, które ułatwiają gotowanie posiłków np. w ścisłym sezonie letnim w lokalach z dużym ruchem turystycznym.

Na klientów czekają również przyprawy bio, które przydają się do poprawiania smaku i aromatu dań wegańskich, wegetariańskich oraz organicznych. Bio przyprawy powstają bez użycia szkodliwych preparatów ochrony roślin oraz nawozów chemicznych, które kumulują się w różnych częściach ziół poddawanych później suszeniu i rozdrobnieniu.