Informacje - Gastronomia Handel, Restauracje

Każdy – kto jest właścicielem lokalu gastronomicznego, robi wszystko, aby zwiększyć poziom zadowolenia klientów, a tym samym zachęcić do siebie kolejnych, którzy jeszcze nie mieli okazji zasmakować podawanych w nim specjałów. Ostatnimi czasy pandemia znacząco wpłynęła na działanie wielu sektorów, w tym również (a w zasadzie głównie) gastronomicznego. W jaki sposób można powiązać papierowe podkładki na stół z sytuacją pandemiczną? To bardzo proste – dziś, pomimo że obostrzenia zostały zdjęte i znów możemy na nowo cieszyć się z otwartych restauracji, to niezwykle ważne jest zapewnienie w tych miejscach odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa oraz zadbanie o higienę. Czy podkładki papierowe na stół to rzeczywiście uniwersalne i sprawdzające się w praktyce rozwiązanie? Tego dowiesz się z dalszej części artykułu. Zostań z nami!

 

Czym są podkładki papierowe na stół i w jaki sposób pomagają nam w utrzymaniu czystości?

Podkładki papierowe na stół to najprościej mówiąc kartka papierowa charakteryzująca się większymi wymiarami, dzięki czemu z łatwością możemy na niej zmieścić talerz obiadowy, sztućce i szklankę – a więc wszystko to, co najczęściej znajduje się na stole podczas spożywania posiłku. W jaki sposób ma to nam pomóc w utrzymaniu czystości w lokalu gastronomicznym?

Jednorazowe podkładki gastronomiczne to dobra opcja!

Jedna podkładka dedykowana jest dla jednego klienta, zatem, w momencie gdy goście opuszczają stolik i wychodzą z restauracji, konieczne jest zutylizowanie zużytych już podkładek. Dzięki temu każdy klient zapewniony ma wysoki komfort spożywania posiłku w niezwykle higienicznych warunkach.

Co więcej, gdyby nie podkładki, kelnerzy traciliby mnóstwo czasu na szorowanie zaschniętych plam na stole, a dzięki nim proces mycia jest znacznie szybszy i efektywniejszy. Z pewnością już na tym etapie doskonale rozumiesz jakie zadanie pełnią podkładki, w końcu z pewnością i Ty nie lubisz przebywać a tym bardziej jeść w brudnym otoczeniu.

Podkładki papierowe na stół i ich innowacyjne zadanie

Proste rzeczy bardzo często są niezwykle uniwersalne i w pewnym sensie innowacyjne. Skoro mówimy wciąż o papierowych podkładkach na stół, to wyobraź sobie, że w dobie pandemii stały się one bardzo popularne, nie tylko z uwagi na zwiększenie poziomu czystości w lokalu, ale także wykorzystano je jako alternatywne rozwiązanie dla wielorazowego menu. Co to znaczy? A więc każdy klient otrzymuje na stół własną podkładkę, która jednocześnie pełni funkcję menu, ponieważ zawiera nadruki przedstawiające wszystkie pozycje, które oferowane są w danym lokalu. Dzięki temu mamy pewność, że żaden z gości nie dotykał wcześniej tego samego produktu, a tym samym minimalizowane jest ryzyko przenoszenia zarazków i zakażenia.

Jeżeli chcesz w pełni zadbać o swoich klientów, to świetnym rozwiązaniem będzie także zaopatrzenie się w wysokiej jakości opakowania gastronomiczne, dzięki którym nie tylko zadbasz o nich w lokalu, ale także na wynos podarujesz im to, co najlepsze. Świeże dania, które zostaną doniesione do domu w jak najlepszym stanie to super wizytówka Twojej kuchni!