Informacje - Gastronomia Handel, Restauracje

dozownik do napojów

 

Dyspenser gastronomiczny to urządzenie, które sprawdzi się w każdym lokalu z gastronomią. Co to jest dyspenser do napojów? W jaki sposób ułatwia pracę w gastronomii, generuje zyski i wzbogaca ofertę lokalu o atrakcyjną opcję Dolewki? Sprawdź, dlaczego warto zainwestować w dystrybutor do napojów gazowanych.

Dyspenser gastronomiczny do napojów - co oznacza ta nazwa

Dyspenserem gastronomicznym nazywa się urządzenie służące do przygotowywania napojów gazowanych na bazie skondensowanego syropu. Dyspenser schładza wodę, nasyca ją dwutlenkiem węgla i miesza z koncentratem, w wyniku czego powstaje napój gazowany o ulubionym smaku i idealnej do spożycia temperaturze.

Syrop o smaku coli

Wśród koncentratów dedykowanych do dystrybutora napojów znajdziesz syrop o smaku coli, syrop do lemoniady, oranżady i mrożonej herbaty. To najlepiej sprzedające się w gastronomii smaki. Świetnie się komponują z jedzeniem, są popularne i lubiane. To tak zwane "pewniaki". Serwując napoje o tych smakach masz pewność, że trafią w gusta bywalców Twojego lokalu.

Najlepszy dyspenser z wodą

Dystrybutor do napojów zimnych serwuje także wodę – zarówno gazowaną, jak i niegazowaną. A zatem nie jest Ci potrzebny dodatkowy dyspenser z wodą. Dyspenser do syropów zaspokoi pragnienie zarówno fanów słodkich napojów, jak i miłośników popijania posiłku wodą.

 

napój pomarańczowy dolewka

Dyspenser do napojów i oferta Dolewki

Aby oferta kierowana do gości Twojego lokalu gastronomicznego była atrakcyjna, dobrze wzbogacić ją o opcję Dolewki. Promocja ta daje klientowi możliwość wielokrotnego uzupełniania kubka napojem z dyspensera. Dzięki niej zwiększysz sprzedaż napojów, jak również zestawów powiększonych o napój. Dystrybutor umożliwia Ci wprowadzenie do oferty Dolewki w łatwy i wygodny sposób.

Czy warto kupić dyspenser do napojów gazowanych?

Dyspensery to urządzenia, które z pewnością sprawdzą się w każdym lokalu gastronomicznym. Z ich pomocą w szybki i łatwy sposób przygotujesz i zaserwujesz ulubione napoje. Dostępność wielu smaków w jednym urządzeniu przyspiesza pracę i ułatwia obsługę. Jakie jeszcze korzyści płyną z zakupu dyspensera?

Taki sprzęt to duża oszczędność

Posiadanie dystrybutora do napojów zimnych to przede wszystkim oszczędność - miejsca, czasu i pieniędzy.

  • oszczędność pieniędzy - koszt przygotowania napoju z syropu jest znacznie niższy od kosztu gotowego napoju w butelce
  • oszczędność miejsca w magazynie - jeden karton 5L syropu zastępuje 75 butelek półlitrowych gotowego napoju
  • oszczędność miejsca w lodówce – sprzęt sam schładza produkt
  • oszczędność czasu - nie trzeba jechać do sklepu czy hurtowni, gdyż syropy można zamówić z dostawą na wskazany adres

 

Napoje z syropów - eko rozwiązanie

Poza tym, że dystrybutor jest prosty w obsłudze, dzięki czemu może być wykorzystywany na zasadzie samoobsługi, jest także rozwiązaniem proekologicznym. Serwując napoje na bazie syropu zmniejszysz ilość produkowanych śmieci. Syropy do przygotowywania napojów sprzedawane są w kartonowych, biodegradowalnych pudełkach, dzięki czemu jeszcze bardziej ograniczysz ilość zużywanego plastiku.

Nie tylko w lokalach gastronomicznych

Dyspensery sprawdzą się w restauracji każdego typu, w barach z szybką kuchnią, w pizzeriach, ale także w takich miejscach jak puby, hotele i biurowce. To praktyczne urządzenie spełni swoją funkcję zarówno w pracowniczej kuchni jak i hotelowym holu. Łatwy sposób obsługi, automatyczne dozowanie, bezproblemowe utrzymanie czystości urządzenia sprawia, że sprzęt ten - zaraz obok ekspresu do kawy - jest chętnie wybieranym urządzeniem do stołówek i kuchni zakładowych.