Informacje - Gastronomia Handel, Restauracje

Pizza

Własna pizzeria to marzenie niejednego przedsiębiorczego i uwielbiającego gotować inwestora. Na co zwracać uwagę kompletując wyposażenie do pizzerii? Czym kierować się podczas zakupu urządzeń gastronomicznych oraz niezbędnych akcesoriów?

 

Kluczowy wpływ na funkcjonowanie każdego lokalu gastronomicznego ma jego wyposażenie, dlatego już na etapie planowania inwestycji warto dokładnie zastanowić się nad zakupem profesjonalnych sprzętów gastronomicznych, które pozwolą w pełni sprostać oczekiwaniom klientów.

Wszelkie oszczędności w postaci stosowania rozwiązań zastępczych np. zakupu pieca, który lata świetności ma już za sobą prowadzą do poważnych kłopotów. Korzystając z mało profesjonalnych lub przestarzałych sprzętów gastronomicznych ryzykujemy renomę oraz zdobywane na starcie zaufanie klientów.

Jaki piec do pizzy wybrać?

Najwięcej problemów sprawia decyzja o rodzaju i wielkości pieca, który chcemy zainstalować w naszej pizzerii. Kupując piec do pizzy nie można działać pochopnie i kierować się przede wszystkim okazyjną ceną – smak pizzy zależy przecież nie tylko od położonych na niej dodatków, ale także od pieca, który powinien gwarantować optymalne warunki pieczenia i nadawać temu włoskiemu specjałowi wyjątkowego aromatu.

 

Piec do pizzy

 

Na rynku znajdziemy zarówno piece do pizzy w wersji elektrycznej i gazowej, jak również piece opalane drewnem, które cieszą się coraz większą popularnością wśród świadomych restauratorów. W zależności od wielkości lokalu i prognozowanej sprzedaży możemy kupić zarówno małe, jednokomorowe piece oraz doskonale sprawdzające się w nieco większych lokalach piece dwukomorowe. Wielkość pieca decyduje o czasie, w którym będziemy mogli obsłużyć klientów, dlatego, jeżeli planujemy dodatkowo świadczyć usługi na wynos lub dostarczać gotową pizzę do innych lokali warto od razu zainwestować w duży piec o przemysłowym zastosowaniu, który pozwoli sprostać zamówieniom składanym w lokalu oraz tym serwowanym na wynos.

Kompleksowe wyposażenie pizzerii oferuje MultiGastro.pl, który oferuje także sprzęty i akcesoria do innych lokali gastronomicznych. Doskonałe połączenie wyjątkowej jakości produktów z fachowymi poradami oraz atrakcyjnymi cenami sprawia, że sprzęty z MultiGastro.pl usprawniają pracę lokali gastronomicznych w całej Polsce. I Ty dołącz do grona zadowolonych klientów i wyposaż swoją pizzerię w doskonałej jakości, wydajny oraz energooszczędny piec, miksery spiralne, stoły chłodnicze, wałkowarki oraz niezbędne akcesoria pozwalające serwować pizzę, której nie powstydziłby się nawet rodowity Neapolitańczyk!