Informacje - Gastronomia Handel, Restauracje

Jedzenie w mediach społecznościowych

Gotowanie oraz nowoczesne dania to temat, który zyskuje coraz większą rzeszę zwolenników. O jedzeniu możemy oglądać programy kulinarne, czytać blogi a nawet dowiadywać się o nowościach w tym temacie z mediów społecznościowych. Ten ostatni kanał jest szczególnie popularny, zwłaszcza dla tych, którzy na co dzień nie mają za wiele czasu wolnego. Właśnie z myślą o nich pojawiła się nowoczesna forma zamawiania, na przykład pizzy – za pośrednictwem Twittera. Myślisz, że to niemożliwe? Przekonaj się, jak szybko możesz złożyć zamówienie!

Zdjęcie pizzy na Instagramie

Polacy uwielbiają dobre jedzenie. Chętnie sięgamy po pierogi, czy schabowego od mamy, ale doceniamy także nowoczesne potrawy. Szczególnie doceniamy kuchnię włoską i niewątpliwie jednym z ulubionych dań każdego z nas jest pizza. Z szynką, ananasem lub pieczarkami – to idealne rozwiązanie na szybki obiad lub przyjęcie z przyjaciółmi. Jednak oprócz samego jedzenia coraz powszechniejsze staje się także pokazywania go na swoich profilach w mediach społecznościowych. Wystarczy zrobić ładne zdjęcie, opisać i wstawić na swoje konto, by pokazać znajomym, co właśnie zjadłeś.

Dobre przepisy na Facebooku

Wiesz, że kiedy za pomocą odpowiedniego hasztagu, czyli kratki #, wyszukasz ulubioną potrawę, to w mediach społecznościowych znajdziesz tysiące zdjęć dań z całego świata? Ludzie oszaleli na punkcie jedzenia. W Internecie coraz większą popularność zyskują różnego rodzaju blogi kulinarne, a nawet autorskie filmy kręcone na YouTube poświęcone gotowaniu. Co więcej – statystyki pokazują, że również sami coraz chętniej gotujemy, eksperymentujemy i mówimy o jedzeniu. Nie powinno, więc dziwić, że gdy uda Ci się przygotować nie tylko smaczną, ale także pięknie wyglądającą potrawę, to będziesz chciał się pochwalić swoim znajomym. Gdzie najprościej i najszybciej możesz to zrobić? Oczywiście za pomocą mediów społecznościowych! Facebook czy Instagram to przecież inspiracja nowych przepisów.

Zamów pizzę przez Twittera!

Jednak od samego oglądania zdjęć w mediach społecznościowych możemy zrobić się głodni. Co ważne – za pomocą jednego z nich możemy nawet zamówić jedzenie do domu. To banalnie proste. Wszystko jest możliwe, dzięki Click&Pizza - http://www.telepizza.pl/podstrona/281/clickandpizza.html. Żeby złożyć zamówienie musisz połączyć swoje konto na Twitterze ze stroną do zamówień online pizzerii i za pomocą odpowiednich hasztagów zrealizować je. Wyślij tweeta i czekaj na dostawę do domu. Chociaż wydaje się to nieprawdopodobne, to jednak mechanizm jest bardzo prosty. Jeśli chcesz zamawiać swoją ulubioną pizzę, za pośrednictwem Twittera, przeczytaj wszystkie informacje na stronie i ciesz się swoim włoskim plackiem zamawiając jednym tweetem.

Tagi: