Informacje - Gastronomia Handel, Restauracje

United Chicken

Kolejna restauracja sieci United Chicken została otwarta 8 stycznia w Lesznie przy głównej trasie Poznań - Wrocław. Nowy lokal to restauracja typu DRIVE IN przystosowana do obsługi zmotoryzowanych gości. Zlokalizowana przy stacji Lotos dwu poziomowa restauracja oferuje blisko 140 miejsc siedzących.


Lokal został zaprojektowany w nowoczesnym stylu, który jest cechą charakterystyczną sieci United Chicken. W okresie letnim uruchomiony zostanie specjalny plac zabaw dla najmłodszych klientów. W United Chicken w Lesznie czekają na nas łagodne kurczaki, pikantne skrzydełka i soczyste polędwiczki podane w olbrzymich BOXach, pysznych kanapkach, zestawach lub jako pojedyncze sztuki. Dla najmłodszych przygotowane zostały specjalne zastawy UNITED KIDS.

W UNITED CHICKEN czerpiemy doświadczenie i wiedzę z najlepszych na świecie wzorców. Stawiamy tylko na najnowsze trendy i chcemy abyś czuł się u nas swobodnie. Łamiemy konwenanse i patrzymy w przyszłość. Sieć restauracji UNITED CHICKEN znana jest z przepysznego kurczaka, marynowanego i panierowanego w specjalnie opracowanych oraz dobranych mieszankach przypraw. Słyniemy z łagodnego kurczaka Buffalo, pikantnych skrzydełek Spicy Chicken Wings oraz amerykańskich kanapek z chrupiącym kurczakiem, dodatkami i sosami. Restauracje serwują również sałatki, desery oraz najwyższej jakości kawę.

Sieć United Chicken rozwijana jest za pomocą systemu franczyzowego, który jest jedynym dostępnym w Polsce programem oferującym możliwość otwarcia typowej amerykańskiej restauracji oferującej panierowanego kurczaka. Więcej informacji o sieci i możliwości współpracy znajdziecie Państwo na www.unitedchicken.pl