Informacje, Produkty, Karmy / pożywienie dla zwierząt, dla zwierząt, Jak i czym karmić zwierzęta (m.in. koty, psy)

Dla zwierząt

akwarium

Bez wątpienia akwarium to jeden z najpopularniejszych elementów wyposażenia domu. Akwaria zapewniają rozrywkę, edukację i poczucie spokoju. To tylko kilka z wielu korzyści, jakie czerpiemy z posiadania akwarium w domu. W akwarium może być wiele różnych rodzajów ryb.

 

Więcej…

Dla zwierząt

najlepsza karma dla kota

Wybranie dobrej karmy dla kota jest trudniejszym zadaniem, niż może się wydawać. Sprawdź, jakich składników kocich karm bezwzględnie unikać i dowiedz się, jakie są cechy dobrego jakościowo pożywienia dla kotów.

Więcej…

Dla zwierząt

 

Buldogi francuskie to rasa, która u wielu z nas wzbudza uśmiech, a nawet śmiech. Psy tej rasy potrafią być bardzo pocieszne oraz oddane swojemu właścicielowi. Dodatkowo również uwielbiają zabawy zarówno ze swoimi właścicielami, jak i innymi psami. Czym wyróżnia się ta rasa? Jakie są jej charakterystyczne zachowania? Z jakimi problemami zdrowotnymi najczęściej borykają się buldogi francuskie? Poniżej przedstawiamy charakterystykę rady – sprawdź, czy buldog francuski to rasa dla Ciebie!

 

Więcej…

Dla zwierząt

psie pchły

Wiele osób kojarzy inwazję pcheł z brakiem higieny oraz dużym zaniedbaniem zwierzęcia. Niestety, te pasożyty potrafią zaatakować nawet najlepiej zadbanych kanapowców, a pozbycie się ich może być prawdziwą udręką dla każdego właściciela. Co powinieneś wiedzieć o zagrożeniach, jakie niosą za sobą pchły?

Więcej…

Dla zwierząt

Karmy Brit dla psów zaliczane są do kategorii premium. Polecane są psom w każdym wieku, o różnej wadze, nawet tym ze specjalnymi potrzebami żywieniowymi. Stanowią doskonałe źródło białka i innych składników odżywczych. Karma dla psa Brit dostępna jest w różnych pojemnościach, zarówno w sklepach zoologicznych i internetowych, jak i w gabinetach weterynaryjnych. Jej skład zapewnia wszystkie składniki, jakie potrzebne są czworonogom w różnym wieku do wzrostu i rozwoju.

Więcej…

Dla zwierząt

Gołąb pocztowy

Hodowla gołębi staje się coraz bardziej popularna, już nie tylko na wsiach, ale też w większych miastach. Niezależnie od tego, czy uprawiana jest w celu zarobkowym, czy po prostu z pasji, warto aby hodowane ptaki były w jak najlepszym zdrowiu i kondycji. Można to osiągnąć przede wszystkim wybierając dla nich odpowiednią karmę.

Więcej…

Dla zwierząt

Chcesz, aby w Twoim domu zamieszkała papuga, kanarek lub inny ptak ozdobny? Nie wiesz, jak wyposażyć klatkę dla ptaków, aby zapewnić jej mieszkańcom odpowiednie warunki do życia? Sprawdź, jakie zakupy okazują się niezbędne podczas hodowli ptaków ozdobnych i jak przygotować się do przyjęcia pod swój dach tych przepięknych stworzeń.

Więcej…

Dla zwierząt

Dbamy o naszych czworonogich przyjaciół. Kupujemy pieskom dobrą karmę, stroimy małe rasy w ciepłe kurteczki, sweterki. Milusińscy mają swoje urocze posłania, a i tak najchętniej leżą na kanapach, fotelach albo na kolanach pani. Świadomy i odpowiedzialny właściciel psa pamięta jednak o tym, że na pupila czyhają również poważne niebezpieczeństwa. Wbrew pozorom nie będzie to wielki pies sąsiada, ale niemal niewidoczne, ale jakże groźne pasożyty.

Więcej…

Dla zwierząt

Opiekunowie kotów, którzy zdecydują się na ich sterylizację muszą liczyć się z konsekwencjami takiego kroku. Ingerencja w organizm ich pupila przyniesie zmiany, nad którymi trzeba będzie zapanować i które trzeba będzie mieć pod stałą kontrolą. Dzięki właściwej diecie koty kastrowane mogą przez długie lata mogą cieszyć się dobrą kondycją oraz zdrowiem i witalnością. Wystarczy tylko dobrać odpowiednią karmę weterynaryjną, by futrzak mruczał z lubością po każdym posiłku.

Więcej…