Przepisy kulinarne

Wiadomości - Ryby

Ponad dwustu milionowy, najwyższy w historii firmy obrót zamyka ostatnie 12 miesięcy w firmie Abramczyk. – Rok 2011 z pewnością zaliczamy do udanych – mówi z zadowoleniem Maciej Choiński Specjalista d/s obsługi klientów sieciowych Abramczyk Sp z o.o. – Sprzedaż, w tym świąteczna przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Ogromną popularnością cieszyły się zarówno ryby jak i owoce morza, w tym krewetki.

 

Jak wynika z przeprowadzonych przez Rzeczpospolitą badań konsumenckich, 5proc Polaków kupiło produkty ryby bydgoskiego producenta i aż 35proc z nich poleciłoby je innym. Co powoduje wzrost popularności ryb i owoców morza Abramczyka? Z pewnością ich  różnorodność i jakość, na którą składają się niska glazura, brak polifosforanów a także odpowiedni sposób pakowania, pozwalający zachować ich wygląd, smak i walory odżywcze.

- Na dzień dzisiejszy kryzys  nas ominął – mówi Maciej Choiński. – Poszerzamy grono odbiorców, powiększamy rynki zbytu, unowocześniamy park maszynowy i dynamicznie się rozwijamy.

Szukaj w katalogu firm

Nowe Firmy w Bazie Firm