Wiadomości - Ryby

Ponad dwustu milionowy, najwyższy w historii firmy obrót zamyka ostatnie 12 miesięcy w firmie Abramczyk. – Rok 2011 z pewnością zaliczamy do udanych – mówi z zadowoleniem Maciej Choiński Specjalista d/s obsługi klientów sieciowych Abramczyk Sp z o.o. – Sprzedaż, w tym świąteczna przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Ogromną popularnością cieszyły się zarówno ryby jak i owoce morza, w tym krewetki.

 

Jak wynika z przeprowadzonych przez Rzeczpospolitą badań konsumenckich, 5proc Polaków kupiło produkty ryby bydgoskiego producenta i aż 35proc z nich poleciłoby je innym. Co powoduje wzrost popularności ryb i owoców morza Abramczyka? Z pewnością ich  różnorodność i jakość, na którą składają się niska glazura, brak polifosforanów a także odpowiedni sposób pakowania, pozwalający zachować ich wygląd, smak i walory odżywcze.

- Na dzień dzisiejszy kryzys  nas ominął – mówi Maciej Choiński. – Poszerzamy grono odbiorców, powiększamy rynki zbytu, unowocześniamy park maszynowy i dynamicznie się rozwijamy.

Komentarze  
  •  
  •  

#3 ed » 2017-02-15 15:35
Król glazury i chemii z Chin - tanio znaczy kiepsko. I to jest podstawa sukcesu. Badziewie jakich mało. Jeśli Pan Abramczyk jest katolikiem to mam nadzieje, że zdaje sobie sprawę skąd się biere rak i ile ludzi ma "zdrowie" dzięki jedzeniu jego ryb. Powiedzenie zdrowy jak ryba nabiera innego znaczenia w firmie Abramczyk. Quiz dla czytających etykiety ryb - co to jest: ma 35% glazury, ale w środku jest 50% ryby - co to jest zawarte w tych 15%?? Może złota dosypali :-)

  •  
  •  

#2 pomorzanin » 2017-02-08 17:26
polecam przeczytać artykuł, a dokładniej sekcję dot. zakupu ryb: http://przeglad-spozywczy.pl/ryby/wiadomoci/1202326-ryby-w-menu-z-czym-jesc-i-dlaczego

  •  
  •  

#1 irena » 2017-02-08 16:06
czy filety rybne powinny mieć 50%wody-kupiłam morszczuka- mrożony filet-po- została mi połowa z 2.20kg!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!

Zaloguj się do portalu, aby dodać komentarz

Szukaj w katalogu firm