Rolnictwo, Uprawa, Owoce, Warzywa, Przetwórstwo

Konsumowanie owoców i warzyw jest dla każdego z nas bardzo ważne. Według niektórych ekspertów, regularne ich spożywanie zmniejsza ryzyko m.in. zachorowania na raka. Mamy zimę. Mrożone owoce nie są już tak dobre, jak świeże, ponadto tracą wiele witamin. Jak zatem uzupełniacie swoją dietę w zimie? Sięgnij po kolejne produkty firmy Marwit. Po prostu OWOCUDO!

W Polsce istnieje wiele programów i projektów edukacyjnych, służących do zmian nawyków żywieniowych Polaków, zwłaszcza dzieci w wieku szkolnym. Aspekt bogactwa witamin w świeżych warzywach i owocach doceniła również Komisja Europejska, która w polskich szkołach wprowadziła program „Owoce w szkole”. Jego celem jest długoterminowa zmiana nawyków żywieniowych dzieci poprzez zwiększenie udziału owoców i warzyw w ich diecie, co ma służyć odpowiedniemu ukształtowaniu ich modelu żywieniowego na przyszłość. W 2010 r. statystyczny Polak spożył średnio niewiele ponad 41 kg owoców i ich przetworów. Wciąż jemy mniej owoców i warzyw, niż mieszkańcy innych krajów Unii Europejskiej. Z owoców najbardziej lubimy jabłka (15%) i egzotyczne owoce południowe (12,5%). Naturalna słodycz, a w dodatku zdrowa i niskokaloryczna – jaką są świeże owoce, zapewniają wielu witamin bardzo ważnych w codziennej diecie. Potrafią skutecznie zahamować apetyt na słodycze, a w dodatku wspomagają odchudzanie. Powinniśmy je jeść jak najczęściej! Specjaliści zalecają spożywanie owoców i warzyw kilka razy dziennie. Dodatkowo owocowy „koktajl witaminowy” w postaci m.in. świeżych owoców doładuje nas energetycznie i zapewni nam dobry humor i wiele energii każdego dnia


Marwit Sp. z o.o. oferuje egzotyczne owoce bez konserwantów. Wygodne, ergonomiczne opakowanie z załączonym widelczykiem pozwala spożyć smakołyk w każdym miejscu: w pracy, szkole, czy podczas wakacyjnych wyjazdów lub podróży biznesowych. Specjalnie przygotowana porcja owoców umytych, obranych i pokrojonych -orzeźwia i syci. Już od wieków wiadomo, że owoce: odchudzają, koją nerwy, dbają o serce, oczyszczają nasz organizm z toksyn, a przede wszystkim świetnie smakują. Dlaczego ? Bo stanowią niezastąpione źródło witamin, błonnika, soli mineralnych i innych cennych substancji. W okresie jesienno-zimowym potrzebujemy tych pierwiastków do normalnego funkcjonowania naszego organizmu, natomiast wiosna i lato to idealna pora na egzotyczne orzeźwienie.

Marwit owocudo Ananas świeży i Marwit owocudo Melon świeży kierowane są do wszystkich tych, którzy przywiązują wagę do zdrowia oraz liczy się dla nich naturalny smak !


Marwit owocudo zdrowo zmiksowane.


Opakowanie:

Plastikowy pojemnik z widelczykiem, łatwy do otwierania.


Zawartość netto:

Marwit owocudo ananas świeży 120 g

Marwit owocudo melon świeży 140 g


Termin przydatności 5 dni.

Przechowywanie w warunkach chłodniczych „Lubię chłodek”.


Sugerowana cena detaliczna:

„Owocudo” MARWIT: 6,99 zł

Szukaj w katalogu firm

Porady - branża spożywcza