Przepisy kulinarne

Przepisy kulinarne (sałatki, zupy, dania, sosy...)

Święta Bożego Narodzenia to czas, w którym przygotowujemy rozmaite potrawy i wypieki dla rodziny oraz zaproszonych gości. Aby zaoszczędzić czas spędzany w kuchni, a przy tym stworzyć nietuzinkowe dania warto skorzystać ze sprawdzonych i uznanych produktów, takich jak: Tarte Orzechy włoskie, Tarte Orzechy laskowe, Tarte Migdały oraz Mak mielony marki BackMit.

Dla zdrowia i wygody

Coraz więcej osób poszukuje oryginalnych przepisów na wigilijne dania, które nawiązując do polskiej tradycji będą zachwycać podniebienia tak domowników, jak i gości. Zanim jednak przystąpimy do przyrządzania świątecznych potraw, należy zaopatrzyć się w niezbędne produkty. Przydatne okażą się z pewnością migdały oraz orzechy.

Niestety, kojarzą się one głównie z czasochłonnym siekaniem, niejednokrotnie spędzając sen z powiek kucharzom. Alternatywę stanowią propozycje z linii BackMit: Orzechy włoskie, Orzechy laskowe oraz Migdały. Docenią je zwłaszcza osoby, które uwielbiając charakterystyczną smakową nutę, cenią sobie też delikatność i jednorodność masy spożywanej potrawy. W świątecznym menu nie powinno także zabraknąć maku, stanowiącego jeden z najistotniejszych składników większości dań. Warto postawić na Mak Mielony marki BackMit, który nie wymaga dodatkowej obróbki, takiej jak płukanie, namaczanie czy wielokrotne mielenie, dzięki czemu pozwala zaoszczędzić w kuchni cenny czas. Ponadto jest w 100% naturalny i dokładnie oczyszczony – a zatem bezpieczny dla naszego zdrowia i bogaty w cenne witaminy.

 

Tarte Orzechy włoskie, Tarte Orzechy laskowe, Tarte Migdały oraz Mak mielony marki BackMit to przepis na idealne Święta Bożego Narodzenia. Najwyższej jakości składniki i brak sztucznych dodatków w produktach odpowiadają za bogaty smak i poruszający zmysły aromat – elementy charakterystyczne dla świątecznych potraw.

Produkty z linii BackMit:

Tarte Orzechy włoskie marki BackMit

Masa netto: 200 g

Cena brutto:  9,59

Producent: VOG Polska Sp. z o.o.

 

Tarte Orzechy laskowe marki BackMit

Masa netto: 200 g

Cena brutto:  10,99

Producent: VOG Polska Sp. z o.o.

 

Tarte Migdały marki BackMit

Masa netto: 200 g

Cena brutto:  9,59

Producent: VOG Polska Sp. z o.o.

 

Mak mielony marki BackMit

Masa netto: 200 g,  1000 g

Cena brutto 200 g: 3,99

Cena brutto 1000 g: 18,59

Producent: VOG Polska Sp. z o.o.

 

 

www.vog.pl

Szukaj w katalogu firm

Nowe Firmy w Bazie Firm