Przepisy kulinarne

Informacje - Słodycze, Lody, Desery

W tym roku lodowym sezonem zawładnęły łatki! Muuucia, nowe lody impulsowe od Zielonej Budki, powstały z myślą o prawdziwych wielbicielach mrożonych deserów. Pyszne połączenie łatek czekoladowych i śmietankowych sprawia, że przyjemności zjedzenia Muuuci po prostu nie można się oprzeć.

W łaciatym deserze każdy znajdzie to, co w lodach kocha najbardziej: kremową konsystencję, tradycyjny smak i wygodną formę deseru na patyku.

Lody Muuucia produkowane są wyłącznie polskiego mleka. Udoskonalona receptura, opracowana przez mistrzów kuchni Zielonej Budki sprawia, że deser z jednej strony urzeka aksamitną konsystencją, z drugiej zaś zaskakuje intensywnym smakiem czekolady i śmietanki. Daj się ponieść łaciatej przyjemności i gdy masz ochotę na coś słodkiego, sięgnij po nowe lody Muuucia.

"Muuucia to nasz ulubiony tegoroczny produkt w segmencie lodów impulsowych. Wyjątkowe, łaciate lody zachwycą zarówno dzieci, jak i dorosłych. Muuucia urzeka kremową konsystencją lodów produkowanych z polskiego mleka, w ulubionych smakach Polaków: czekoladowym i śmietankowym. Dzięki rezygnacji ze słodkiej polewy i dodatków, pozwala cieszyć się pysznym deserem zawsze, gdy mamy ochotę na coś słodkiego. Dlatego Muuucia to idealna propozycja zarówno na wiosenny spacer we dwoje, jak i beztroskie chwile na plaży. Lody trafiły do regularnej sprzedaży w kwietniu i jak na razie wzbudzają duże zainteresowanie klientów." - powiedziała Katarzyna Rylska, Marketing Manager firmy Zielona Budka (Mielec) Sp. z o.o.

Nowe lody Zielonej Budki są oryginalne i pyszne, a zabawna rysunkowa krówka, promująca deser, z pewnością podbije serca wszystkich smakoszy lodów.
Wygodna formuła lodów na patyku pozwala rozkoszować się ulubionymi słodyczami zawsze, gdy masz na nie ochotę.

Komentarze  
  •  
  •  

#1 Jan » 2017-01-08 12:23
Na 5 litrów lodów pistacjowych o ile mnie pamięć nie myli jest 1.5 % masy pistacjowej reszta o syrop glukozowy i barwniki żeby było taniej,lody truskawkowe barwione burakami - pycha!!!

Zaloguj się do portalu, aby dodać komentarz

Szukaj w katalogu firm