Informacje, Produkty, Karmy / pożywienie dla zwierząt, dla zwierząt, Jak i czym karmić zwierzęta (m.in. koty, psy)

Dla zwierząt

Chcesz, aby w Twoim domu zamieszkała papuga, kanarek lub inny ptak ozdobny? Nie wiesz, jak wyposażyć klatkę dla ptaków, aby zapewnić jej mieszkańcom odpowiednie warunki do życia? Sprawdź, jakie zakupy okazują się niezbędne podczas hodowli ptaków ozdobnych i jak przygotować się do przyjęcia pod swój dach tych przepięknych stworzeń.

Więcej…

Dla zwierząt

Dbamy o naszych czworonogich przyjaciół. Kupujemy pieskom dobrą karmę, stroimy małe rasy w ciepłe kurteczki, sweterki. Milusińscy mają swoje urocze posłania, a i tak najchętniej leżą na kanapach, fotelach albo na kolanach pani. Świadomy i odpowiedzialny właściciel psa pamięta jednak o tym, że na pupila czyhają również poważne niebezpieczeństwa. Wbrew pozorom nie będzie to wielki pies sąsiada, ale niemal niewidoczne, ale jakże groźne pasożyty.

Więcej…

Dla zwierząt

Opiekunowie kotów, którzy zdecydują się na ich sterylizację muszą liczyć się z konsekwencjami takiego kroku. Ingerencja w organizm ich pupila przyniesie zmiany, nad którymi trzeba będzie zapanować i które trzeba będzie mieć pod stałą kontrolą. Dzięki właściwej diecie koty kastrowane mogą przez długie lata mogą cieszyć się dobrą kondycją oraz zdrowiem i witalnością. Wystarczy tylko dobrać odpowiednią karmę weterynaryjną, by futrzak mruczał z lubością po każdym posiłku.

Więcej…